Nové Sleva! BLUE DROPS - 50 ml Zobrazit větší

BLUE DROPS - 50 ml

Nový produkt

Modré kapky obsahují úžasný elektromagnetický potenciál. Modrá je od nepaměti barvou neomezeného nebe a krásného nebe. Když Zeus plakal, jeho slzy koupaly zemi v lesklých záplavách, které zrodily nový život. Stejně tak Blue Drops zlepšují sexuální funkce, zvyšují vitalitu a zlepšují sexuální výkonnost

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

599 Kč

-100 Kč

699 Kč

nejsme plátci DPH

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Více informací

Modré kapky obsahují úžasný elektromagnetický potenciál. Modrá je od nepaměti barvou neomezeného nebe a krásného nebe. Když Zeus plakal, jeho slzy koupaly zemi v lesklých záplavách, které zrodily nový život. Stejně tak Blue Drops zlepšují sexuální funkce, zvyšují vitalitu a zlepšují sexuální výkonnost. Nyní s extra extraktem MACA Blue Drops podnítí touhu ještě více! Smíchejte Blue Drops, například ve vodě nebo jiném nápoji, abyste přidali chuťový bonus k vašemu přirovnání. Tento nektar je krásně stylizovaný v safírově modré lahvičce a je náležitě zachován pro sílu, kterou má. Obsahuje 10 porcí.

Ingredience na 10ml:
Voda, 133,3 mg L-arginin HCL, 98,8 mg Maca extrakt, 49,2 mg Vitamin C (kyselina askorbová) (61,75 % RDA), Konzervační látky: E211, E202. RDA = doporučené denní dávky.

Doporučené použití:
Užívejte 5 ml denně s dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Dodatečné informace:
Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu a suchu.

VÝROBCE COBECO PHARMA NL

Legální drogy? Nedoporučujeme - ale prohlédnout si je můžete zde kliknutím na obrázek