Sleva! BIG AMSTERDAM BLACK LABEL NEW FORMULA Zobrazit větší

BIG AMSTERDAM BLACK LABEL NEW FORMULA

Nový produkt

Nová formula klasického červeného Amsterdamu, který se prodává již 20 let, byla jejími alchymisty přivedana k absolutní dokonalosti do podoby černé bestie 30 ml

Více informací

299 Kč

-50 Kč

349 Kč

nejsme plátci DPH

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Více informací

Nová formula klasického červeného Amsterdamu, který se prodává již 20 let, byla jejími alchymisty přivedana k absolutní dokonalosti do podoby černé bestie 30 ml.

Opravdu mimořádná chuť i síla.

Brutální velmi silný účinek.

Klasická 4 hraná velká láhev 30 ml.

Jedná se o jiný produkt než je Amsterdam Black Extra Strong , který je naší absolutní špičkou.

 

Pokud koupíte, pak se těšte na enormní zážitky, situace a brutální uvolněnost.

 

Dovětek BLACK LABEL vyznačuje kvalitu, a používá se opravdu pouze u TOP produktů.

 

30 ml.

POZOR: 

Poppers jsou v ČR v našem eshopu prodávány jako vysoce koncentrované průmyslové (nitritové) čističe na audiohlavy, videohlavy a zejména kůži. Perfektní pro čištění penilních kroužků, kombinéz, pout a ostatních FETISH kožených a erotických hraček a pomůcek. Vynikající čistič pro čištění kůže v průmyslu - zobrazit celé poučení - Co jsou to POPPERS .. 

 

Jak často odesíláme zboží k Vám? 

Pokud nenastane mimořádná situace, tak od pondělí do čtvrtka objednávky přijaté do 17.00 hod zasíláme týž den. Zboží zasíláme výhradně Českou poštou za 75 Kč při platbě předem nebo za 110 Kč při platbě na dobírku. Pokud zašleme objednávku jako Balík do ruky nebo na poštu, je to náš dárek konkrétnímu zákazníkovi a nelze jej žádným způsobem vymáhat v jiných případech. Doby odeslání se liší dle jednotlivých kategorií zboží od 1 až do 3 dnů od přijetí objednávky. Více info o době dodání v sekci Podmínky dodání v patičce stránky.

Chcete i Vy nějakou slevu? Pro naše slevy platí jasná pravidla: 


1. Přidejte si nás do přátel na Facebooku (www.facebook.com/LahvickyPoppers/), dejte nám LIKE a napište nám o tom na email jednatel@AdultMedia.cz = sleva 5 % na poppers a erotické hračky.

2. Platťe své objednávky předem na bankovní účet a napište nám o tom na email, že vždy takto platit budete = sleva 5 % na poppers a erotické hračky.

3. Udělejte u nás 5 objednávek v jakékoliv výši = sleva 10 % na poppers a erotické hračky – uděluje admin nebo na upozornění Admina emailem – zákazník získává statut „věrného zákazníka“.

4. Utraťte u nás 15 tis Kč v součtu svých objednávek: sleva 13 % na poppers a erotické hračky – uděluje admin nebo na upozornění Admina emailem – zákazník získává statut „platinového zákazníka“.