Vítá vás Dark cat

velice diskrétní místo v Brně, které je určeno pro všechny, kdo nechějí být přistiženi doma na internetu, jak sledují choulostivé videa.

Připraveny jsou pro vás jednotlivé VIDEOKABINKY.

Pro všechny TV slečny: Máte chuť se převléci do dámských šatů a nevíte kde to uskutečnit??? Májí tady na půjčení pár šatiček, košilek, sukýnek, kalhotek, podprsenek, botiček a dalších, které by vám možná slušely... Tak se pojďte odvázat a procházet se po kabinkách jako dámy...

Pronajímají nyní 2 azyly:

Velký azyl s velkou postelí a sling houpačkou, který lze využít jako BDSM azyl neboli MUČÍRNA, která je vybavena hračkami s tímto tématem spojenými. Prostor je vhodný i pro skupinové akce.

Malý azyl (milenecký azyl) je vybaven rozkládací pohovkou a houpačkou, určenou pro vaše hrátky z obou stran. Tento pokoj se hojně využívá na tzv. RYCHLOVKY. Je zde možnost za příplatek i sprcha.

V SEX shopu naleznete jak erotické hračky, tak i speciální BDSM pomůcky, kterými si můžete okořenit vaše hrátky doma nebo v naší MUČÍRNĚ... Když se vám zalíbí vybavení mučírny, je možné si většinu objednat. Pokud u nich nenajdete to, co hledáte, pokusímí se Vám toto zboží doobjednat...

Prodejní místo POPPERS - dostatek pentyl nitrite, amyl nitrite, leather cleaner od 300 do 400 Kč. 

Otevřeno: po - so - 10.00 - 20.00

SEX Club, SexShop

Dark cat

Příční 129/22

602 00 Brno

tel: 731 733 743

email: info@darkcat.cz

web: www.darkcat.cz/


Parkovat se dá na ulici Příční, na ulici Bratislavská a nebo na placeném parkovišti v IBC na ulici Příkop.