Pamatujete si, v kolika letech jste začali masturbovat? Pamatujete si na ten den, kdy jste si to „poprvé udělali“? Já poprvé zažil orgasmus asi v 8 letech a od té doby mi masturbace byla drogou.

Stydíte se na toto téma mluvit? Už jste se někdy někomu pochlubil, jak jste si to užil? Nemyslím tím jako z hecu, ale naprosto upřímně někomu sdělit, že jste prožil nezapomenutelný orgasmus při masturbaci. Je ale pravda, že spousta mužů se o tom stydí mezi sebou bavit. A co teprve používání pomůcek. Některým mužům velmi dlouho trvá, než pochopí, že moderní erotické hračky nejsou žádné TABU, ale naprosto běžná součást našeho erotického života.

Právě proto přišla TENGA na trh naprosto s unikátním konceptem Honítek, které boří všechny mýty o ošklivých erotických pomůckách. Honítka Tenga přišla na trh, aby zbořila veškeré předsudky týkající se masturbace především mezi muži. Jejich výrobky jsou nejen velice praktické a 100 % účelné, ale především vysoce sofistikované a ba co víc, krásné.

KDE KOUPIT? 

hqdefault

Nejprve představujeme TENGA AIR TECH SERIES. Asi tak, hodně dobrý pocit, jako při orálním sexu. Tento model má vyjímatelný vnitřní modul, který je možné vymýt a opakovaně znovu použít. Přibližně 50 x. Tento model stojí 380 Kč. Jedna naprosto dokonalá masturbace Vás bude tedy stát cca 2,50 Kč.

tenga_aircrush

Tenga – Air Cushion Cup Masturbator je kolekcí, která těsně přilne a současně obepne Váš nástroj mužnosti. Jedná se o první masturbátor na světě, který pracuje na principu vzduchového polštáře. Perfektní přilnavosti je dosaženo díky 24 – vzduchovým komorám, které umožňují plynulou změnu tlaku v hračce.

KDE KOUPIT? 

tenga_3d-zen (1)

3D – to je revoluce v masturbaci. Toto je TENGA 3 D .

tenga_3d-zen

Výrobek se dá používat stále dokola – je to jednoduché – otočit naruby, umýt, osušit a hurá do další Akce. Upřímně 50 použití to jistí. Pasuje na všechny velikosti. Tento model je určený pro velmi jemnou a něžnou masturbaci.

Výrobků TENGA jsou ucelené řady, pokud se chcete podívat na širší nabídku, klikněte na některou z následujících fotografií. 

KDE KOUPIT? 

14nov_d10_inner_03

tenga-onacup-design-series (1)

KDE KOUPIT? 

25 PRODUKTŮ NA VÝBĚR ZDE