AKCE POPPERS ZDARMA KAŽDÁ OBJEDNÁVKA NAD 700 KČ - KLIKNI NA TENTO TEXT NEBO FOTO - ÚSPORA 200 KČ ZA KVALITNÍ ČISTIČ - VÍCE INFO

Termix a Termax

Na listopad 2019 odešel provozní Standa po úžasných 16 letech, co se o tyto nejoblíbenější podniky v Praze staral a jeho smích a temperament protínal vždy prvotřídní hudbu, co v těchto klubech hrají. Přejeme mu mnoho spokojených let v další životě.

Začátkem listopadu proběhla v pátek a sobotu Haloween párty. V Termaxu asi 100 lidí, a to stejné v menším, ale oblíbenějším Termixu. Dobrá hudba a špičkový DJ, místní děvky každo-víkendové, nadržení a namyšlení cizinci, obsazený parket v Termixu a poloprázdný v Termaxu a jestli čekáte SEX v darkroomech a kabinkách, tak výjimečně nějaké připité exhibicionistky tam hekají a předvádí to, co jiní lidé dělají třeba v DRAKES, o kterém píšeme níže ..

Jednotné vstupné 50 Kč zajišťuje, že se klubům vyhýbají prostituti a smažky a obsazenost zde zase postupně získává na úrovni. 

SEX KLUBY LISTOPAD 2019 PRAHA

Hodně lidí prý začalo chodit do starého DRAKES, kde se zejména o víkendu šuká na několika místech klubů i veřejně nebo ve tmě - anonym sex 

Je tam pěkná HETERO obsluha

Má to úroveň, protože se tam nepohybují sfetování majitelé jako v jiných klubech nahatí a neotravují hosty, že chtějí sex

Je to tam trošku dražší, ale chodí se tam odreagovat čistí a slušní lidé, takže je menší procento něco pohlavního chytnout. 

ALCATRAZ začal zase fungovat - majitel má problémy s EET, tak aby neprodělal, bar dal na bývalého barmana jako nově provozního. Nechápu, jak prostor, který není zkolaudovaný jako výčepní zařízení může provést právní úkon - vytvoření smlouvy za účelem pronájmu části prostoru na provoz výčepního zařízení? 

Každopádně sex je tam stejný jako dříve. Do tohoto klubu chodí nejvíce HIV pozitivních v ČR, kteří tam chodí polonazí nebo nazí, někteří s podivně trhanými pohyby a  rozjetými zornicemi, s rukou v rozkroku třepající, a ploužící se, sem a tam, ve snaze zaujmout kohokoliv, kdo jim do zadního otvoru zasune svůj penis. Někteří pěkní jedinci tam stojí v otevřených kabinkách s čelem ke zdi s odhalenou prdelí a ani se nedívají, kdo do nich bez kondomu zasouvá a plní jim útroby semenem - např syfilitickým. Majitel se dříve chlubil před spoustou lidí, že udával celý život Stb a později policii, a proto mu tento klub tiše tolerují  dodnes. Ceny příšerně vysoké nadhodnocené a  za POPPES, co u nás stojí 249 Kč chtějí 550 Kč - směšné. Tomuto se říká, - nenažranost. 

Chceš legální stimulant na sex? Klikni na toto foto: