DOPORUČTE TENTO CLUB I OSTATNÍM  - STISKNUTÍM TLAČÍTKA DOLE - SHARE

Restaurace U Dlabačů

V tůních 1, Praha 2

OPEN 16 - 01 hod

www.udlabacu.cz

Tady toho majitele této restaurace všichni znáte z hospody od Rudolfa, kde jste ho mohli dříve potkávat víkend, co víkend než si pořídil tento vlastní podnik a momentálně jej zvelebuje tak, by jste se při jeho návštěvě cítili opravdu skvěle. 

Včera jsem zde zase zavítal a byl jsem velice mile překvapený. Takového krásného kluka, co dal pan Roman za bar, a který Vás s profesionálním úsměvem a pohodou bude obsluhovat, v žádném jiném gay podniku v Praze nenajdete. 

Byl jsem pozván na guláš. Guláš je moje nejoblíbenější jídlo, takže to byla nabídka, kterou jsem nemohl odmítnout. Čerstvě uvařený z hovězího masa, které se rozplývalo na jazyku, když jsem ho pozřel do úst. Luxusní bramboráčky k tomu a spousta cibule, a ta gulášová omáčka přesně taková, jaká má být a padne do chuti všem - opravdu jedinečná a pro skutečné labužníky, kterými možná jste i Vy.

Doporučuji Vám tuto k restaraci k návštěvě nebo jen posezení s přáteli, pokud nemáte kam zajít, anebo se chcete dobře pobavit i najíst. Ne nadarmo se tento podnik jmenuje "U Dlabačů" - tady se opravdu každý dobře nadlábne - a neskončí, dokud ho přejedením nezačne bolet břicho. :-)

DOPORUČTE TENTO CLUB I OSTATNÍM  - STISKNUTÍM TLAČÍTKA DOLE - SHARE