V letošním průvodu se sešlo rekordních 21 alegorických vozů. Průvod proto nabral úctyhodné délky také proto, že trasa letos kvůli rekonstrukci spodní strany Václavského náměstí musela vést úzkými ulicemi Opletalova a Hybernská. Podle odhadů se průvodu účastnilo 40 tis. lidí.

Ale o PRIDE jako takovém Vám psát nechceme, protože o něm psali všichni. Chceme Vám přiblížit největší erotickou party v České republice, která se odehrála v největším GAY SEX-FETISH Clubu v Praze - Alcatraz. Žádný jiný klub neměl takovou návštěvnost a nebyli v něm tak krásní kluci, jako zde. Pokud víme, Factory mělo v sobotu pouze 100 účastníků a Garage pouze 90. V tomto ale nejoblíbenějším sex clubu v ČR se nacházelo neskutečných 160 borců, kteří vstupovali do podniku již od otevření v 22 hodin. Když jsem tam přišel před 24 hodinou, musel jsem skoro půl hodiny čekat ve frontě, protože prostě i dva zkušení šatnáři nestíhali. Všichni totiž si chtěli odložit svršky, protože bylo opravdu velmi teplo – klub je plně klimatizován – a obléci na sebe joksy nebo svoje oblíbené prádlo, či být úplně nazí, což bylo minimálně 70 % všech účastníků, co byli uvnitř. Nikdo se zkratka za nic nestyděl, což je ovšem samozřejmě přirozené.

Kluci za barem vše zvládali na jedničku a dokázali žíznivé hosty uspokojit po všech stránkách za celkem i solidní ceny.

Za dveřmi privátního clubu ovšem bylo narváno. Účastníci procházeli sem a tam a hledali nové příležitosti seznámení či relaxační zábavy ve dvou, třech či i více lidech. Všechny zábavní místnosti byly doslova natřískané nadrženými hosty, kteří se uvolňovali ve svých potřebách, chutích a náladách. Kabinky, prostory před nimi či společná zábavní místnost ze slingy nebo i darkroom, který byl osvětlený příjemným oranžovým místem byl plně obsazený Čechy, Slováky, Němci, Rakušáky i dalšími cizinci, kteří v národnostním rozdělení nedělali žádné výjimky a všichni přišli na společnou řeč pohybů těla.

Opravdu jedinečná akce, která neměla v ČR obdobu a žádná konkurence Clubu neposkytovala takové služby v tolika lidech, jako tento nejoblíbenější pražský podnik. Jeho majitel je opravdu skutečný mistr erotiky a dokáže svým hostům nabídnout v této oblasti opravdu nejlepší služby, jaké si umíte představit, spolu s prostory, a jejich designem, který Vám nenabídne nikdo další.

Účastníci akce odcházeli až po 9 hodině ráno, kdy je personál musel přemlouvat, aby prostory již opustili, protože už byli za PRIDE značně unavení. Nikomu se nechtělo z tak báječné akce odejít domů. Ještě v 7 hodin ráno zde bylo minimálně 90 účastníků v plném proudu relaxační zábavy.

Mistr provozovatel připravuje nový web clubu, kde se dozvíte o připravovaných akcích, které se budou konat a na kterém můžou být stejné počty účastníků, jako tomu bylo před 14 dny na PRIDE. Neváhejte, sledujte nabídku clubu a až bude oznámena nějaká nová akce, určitě přijďte na tuto akci i Vy, ať je nás ve společných radovánkách a navazování přátelství opravdu velký počet sympatizujících nových kamarádů ze kterých se možná stanou i partneři.

NOVÉ: Nově zřízen SEXSHOP, který Vám nabídne spoustu erotických hraček a pomůcek za nejlepší možné ceny – kroužky, masturbátory, anální dilda, gely a spoustu dalších hraček čekají v clubu na Vás.

Alcatraz Club

Krakovská 593/19

110 00 Praha 1

tel: 603 510 510

email: alcatrazprg@seznam.cz 

OPEN - ST - NE - 21 - 06

spolupracujeme