31.8.2019 - sobota, akorát lidí k perfektní relaxaci, mladí, starší, cizinci, každý byste si vybral, nicméně já zde chodím do nejlepší páry v Praze na 5 x 20 min relax jednou měsíčně, což mi samo o sobě dost zvedá imunitu a jsem méně náchylný na teplotní výkyvy s přicházející zimou  - ale k tomu dávám v BBC jednou týdně suchou saunu - ta je základ jednou týdně - chodím takto 20 let i víc než jednou týdně + 1 x měsíčně takto pára pořádně hloubkově a je Vám fajn a nejste nemocní. Dejte si jednou za 14 dní suchou saunu a výsledky pocítíte za rok. 

PROMO:

Sauna Labyrint je známá svou kvalitou mimořádných služeb díky obrovskému komplexu, který je ve vlastnictví majitelů partnerů. Je to největší a nejvíce navštěvovaná gay sauna v Praze. 

Narváno zde bylo vždycky - zejména oblíbené jsou středeční a nedělní NAKED párty, kde dostanete jenom takový malý ručníček .. 

Nu a minulý rok zde začal pracovat oblíbený slovenský barman PETER, který má spoustu kamarádů a ten zapříčinil, že zejména na jeho sobotu a neděli odpoledne bývá opravdu natřískáno mladými a středně starými chlapáky a kluky, kteří relaxují svobodně a veřejně nejen v kvalitních a čistých kabinkách, ale i v páře, whirpoolu, sauně, nebo klidně i u baru jsem viděl nějaké anální hrátky dvou nadržených mladíků. 

Sudé soboty a neděle přijďte si někdy perfektně zarelaxovat i Vy 

Kde: Sauna Labyrint, Pernerova 4, Praha 8

Kdy: Každý den 14 - 01

Za kolik: 400 Kč neomezený vstup délkou