KDE KOUPIT TYTO TABLETKY???  ZDE

Pak jistě víte, že tuky ze spáleného mefedronu, který je obsažený v amfetaminu způsobují nechutný pot u některých jedinců i přes antiperspiranty použité. Mefedron rozpouští tuky zvláště při aktivním mrdacím pohybu. Proč jsou uživatelé většinou dobrých postav? Protože jim mefedron spálí v pervitinu podkožní břišní tuky, kterých se jiní nezbaví ani v posilovně, kdyby cvičili břicho 5 x týdně. 

Tento druh potu smrdí chemicky a díky i tomu pak úplně nefunguje chemie po chemii mezi lidmi, protože to pocení může být až nechutné neřkuli odporné .. 

KDE KOUPIT KRYSTALY?? zde

Toto je přírodní BIO DEODORANT. Dnes nefetuji, ale píšu u compu a jak klepu do klávesnice bez trika, páč je teplo, třu se v podpažích a trošku se potím. Takže sem se schválně natřel tím silně a musím říct, že je příjemné, jak to maže, ale skutečně ta vůně se uvolňuje s tím potem je to tajemství. 

Krásně to voní a díky tomu, že to je husté, tak to tam vydrží dlouho a pokud se tím před chemsex natřete dobře, tak Vám to vydrží dlouho krásně vonět třeba i v intemních místech a budete více přitahovat svoje partnery při tomto způsobu uvolňění v relaxaci chlapů. 

Tohle dopisuji za 3 hodiny od posledního psaní a pořád to voní velice intenzivně a je to velice mužná chlapská vůně, která se opravdu bude dlouho uvolňovat i při chemsex z nasáklého chemickým bordelem měnícího se na chemický pot, vylučovaný z těla ven. Je rozdíl, když prdel se potí a smrdí nebo, když se potí a voní a i mezi půlky se to dá klidně použít jako zvlhčovadlo s tím potem to bude mazat skoro jako olej :-)

Je to hezký dárek pro kamarády, co provozují chemsex, nebo účastniky chemsex, kteří Vám mají přijít na akci, ale Vy tušíte, že by mohli smrdět potem nebo pro všechny jeden povinně - když se u chemsex šuká BB tak přece nebudeme řešit nějaký společný deodorant a máte jistotu, že minimálně budou všichni vonět 5 hodin a pak už jim stejně nebude stát ocas, takže je můžete zase všechny vyházet, protože pak už budou jen smrdět, protože ten pervitin rozpouštějící podkožní sádlo je taková chemie pro tělo, že tomu žádný deodorant nepomůže, ať by byl sebelepší. 

Pokud máte zájem - mohu zaslat prostřednictvím shopKORONAVIRUS.cz v objednávce ZDE. 

Tato věc působí dobře i po chemsex na pleť a Vy vypadáte dobře zdravě i když žijete chemsexstyle

Lehce vstřebatelný svěží krém s mandlovým olejem a bio bambuckým máslem pro každodenní péči o pleť a pokožku rukou. Extrakty z rakytníku a lékořice svými hojivými účinky přispívají ke zklidnění, regeneraci a projasnění pleti. Krém je vhodný na suchou, problematickou a podrážděnou pokožku.

Bio bambucké máslo podporuje elasticitu, regeneraci a hydrataci pokožky. Je vhodné pro péči a ochranu všech typů pleti, včetně atopické či dětské. Jeho používání omezuje stárnutí pleti a vzniku strií.

Mandlový olej pečuje o suchou a citlivou pokožku, o pleť se sklony k červenání, svědivosti či olupování. Neucpává póry a nevyvolává alergické reakce.

Rakytníkový extrakt přispívá ke zklidnění pokožky, pomáhá udržovat pleť hydratovanou a pružnou, podporuje regeneraci pleti.

Extrakt z lékořice má protizánětlivé a antioxidační účinky. Účinně projasňuje a sjednocuje pleť a působí proti projevům stárnutí a tvorbě vrásek.

Pokud máte zájem - mohu zaslat prostřednictvím shopKORONAVIRUS.cz v objednávce ZDE. 

Náhledový obrázek - https://www.avert.org/sex-stis/safer-sex-hiv/chemsex-and-hiv