DOPORUČTE TENTO CLUB I OSTATNÍM  - STISKNUTÍM TLAČÍTKA DOLE - SHARE

Club Garage

Balbínova 224/3

Praha 2

OPEN ST - NE -  21 - 07

Ve 2 hodiny v noci v sobotu 12.5.2018 jsem po 4 měsících od otevření opětovně zavítal do nového SEX FETISH Clubu Garage v Praze - detailní info o klubu v našem GUIDE naleznete ZDE.

Už po příchodu Vás zaujme červeným světlem šikovně nasvícený bar a přilehlé prostory. Vejdete dovnitř a hned se Vám začne věnovat sympatický barman Jaroslav, oblečený do sexy tílka a joksů, z jejichž zadní části se na Vás usmívají dvě krásně půlky vyholeného zadku - radost se podívat a ještě více si plácnout, - což ale nedoporučuji každému, protože přece jenom cizím lidem se na zadek nesahá. I jeho sympatický kolega je oblečený stejně a vytvářejí tak příjemné duo, od kterého si rádi necháte nalít dobré pití - no kluci, 75 Kč za pivo v plechu se mi zdá i na Prahu celkem dost - ale vím, že vy jste takové ceny nenastavili :-)

Vstupné 100 Kč je nejméně ze všech podobných clubů v Praze - Factory 130 Kč a Alcatraz dokonce 170 Kč. 

Co se mi na tomto clubu líbí, je opravdová čistota a sofistikovanost designu interiérů,  - je vidno, že majitel je zkušený matador v zábavním průmyslu a pojem estetičnost a stylovost mu není cizí. 

Na baru sedělo několik sympatických kluků ve věku do 35 let, kteří se dobře zjevně bavili a občasně zavítali do suterenních prostorů podívat se, co se děje dole za erotično. 

Nebudu Vám připomínat, jak to dole vypadá a jaké tam najdete sexualní atrakce, - o tom se můžete dočíst ZDE - ale jedno Vám prozradit můžu - tyto atrakce jsou pravidelně obsazované a využívané k sexuálním radovánkám stálých i občasných hostů, kteří navštěvují club opravdu hojně - upřimně řečeno, rozhodně tam v tuto dobu chodí více kluků než třeba do Factory. 

V clubu jsem se zdržel asi 4 hodiny a seznámil jsem se s několika fajn lidmi, kterým nejde jen o sex, ale přijdou se zde pobavit nebo i seznámit a příjemně pokecat. Určitě jsem zde našel minimálně jednoho nového kamaráda, kterého zase rád někdy uvidím. 

Během pozdní noci se zde vystřídalo asi 30 borců - půl na půl místní a potom hodně cizinci na záletech. Nikdo si na nic nehrál a nikdo se nestyděl za to, že sem přišel za opravdu dobrou erotikou. Všichni popíjeli na baru a občasně zamířili do spodního patra zašpásovat si mezi sebou či náhodně tak, jak to v podobných clubech chodí. Zejména sling v temné místnosti byl často obsazený a živočišné sténání dávalo najevo, že hosté se za nic nestydí a svoje rozkoše a živočišné pudy umí dát patřičně najevo. 

Celkem mě příjemně překvapil věkový průměr místních hostů a návštěvníků - nebyli zde starší pánové nad 50 let hledající kohokoliv, kdo se svádět nechá, ale osazenstvo bylo spíše mladší a nebyla vyjímka, že zde prošli večerem i mladí krásní kluci do 25 let. 

Dobře jsem se bavil, inteligentně pokecal s obsluhou, získal nového kamaráda, pokochal erotickými situacemi - ano víte, že jsem slušný a do clubů se chodím pouze dívat, abych vám zde měl o čem psát - a dospěl k přesvědčení, že Garage je jeden z nejlepších současných podobných SEX FETISH clubů v Praze - kluci na něm opravdu zapracovali, a za ty 4 měsíce, co fungují, z něj udělali skvělé místo, kam se budete všichni zase rádi vracet, - nejen za dobrou erotikou. 

Kdy si zde nejvíc užijete a potkáte nejvíc nadržených hostů? Budete se divit, ale ve středu nebo ještě lépe v neděli - doporučuji. 

foto: club-garage-prag.cz, text vlastní

DOPORUČTE TENTO CLUB I OSTATNÍM  - STISKNUTÍM TLAČÍTKA DOLE - SHARE