OPORUČTE TENTO CLUB I OSTATNÍM  - STISKNUTÍM TLAČÍTKA DOLE - SHARE

Server amateri.com znáte všichni. Jedná se o sofistikovaný internetový portál plný seznamování, erotických hrátek, setkávání se, povídání, chatování a zábavy, kterou si přece dopřeje čas od času každý z nás v rozumné míře. Je to normální lidský projev, za který se nikdo z nás rozhodně stydět nemusí. I proto se čas od času registrovaní uživatelé setkávají v - k tomu přizpůsobených prostorách po celé České republice - a užívají si kvalitního sexu ve více lidech najednou.

12.4.2018 od 17 hodin se konalo již 33. setkání Amatérů v Praze a byl pro tento účel vybrán SEX FETISH Club Factory, který je jeden z nejlepších šukacích klubů v Praze. Ačkoliv primárně je zaměřený především na GAY, včera tu byly v akci a krásné a spanilé děvy.  Prostory klubu jsou designovým skvostem – podívejte se na VIDEO níže a sami uvidíte, že jsou zde k nalezení takové sexuální atrakce, že si o tom jiné kluby můžou nechat jen zdát. Ve třech patrech gay klubu najdete mimo jiné: šatnu, bar, prostorné videokabiny s možností přehrání Vámi vybraného filmu, multifunkční playroom, celu, clinikroom, darkroom, gloryholes, slingy, osobní šatnu, sprchy, velkoplošnou videoprojekci, sex shop a samozřejmostí je možnosti FreeWiFi připojení. Každý víkend se tu dějí GAY orgie v několika i desítkách pěkných kluků, takže vy mimopražští neváhejte a přijeďte sem strávit noc i Vy.

Včerejší akce Amateru.com se opravdu povedla. Během celého večera se zde vystřídalo asi 60 hostů, no co si budeme nalhávat, 50 mužů a asi 10 žen. Zvlášť jedna krásná čtyřicátnice opravdu kypré postavy a obrovských vnadů se velmi dobře orálně činila před barem na několika samcích. A nebyla sama, zdatně ji v tom pomáhaly i další příslušnice něžného pohlaví. Nejenom se šukalo, kouřilo, mrdalo, souložilo, ale také lidé měli k dispozici báječné chlebíčky, smažené kuřecí řízky a z alkoholu a piva na baru lze také dobře vybírat. Účastníci setkání se bavili, smáli, povídali si v těch přestávkách mezi pářením a všem bylo zjevně fajn. A o to tady přece jde. O pohodu a vybouření našich pohlavních pudů. Proto i Vám doporučuji se zaregistrovat na server amateri.com a až bude vyhlášena další akce někde v ČR poblíže Vám, nebát se a přijít mezi ně. Opravdu si užijete a báječně se uvolníte.

Majitele Clubu znám osobně, je to můj kamarád a mohu Vám o něm říct, že je opravdovým mistrem erotiky, který všechny své znalosti a schopnosti vtělil do svého životního díla – Factory Clubu, který já osobně hodnotím po všech stránkách jako nejlepší ze sexuálních klubů v Praze.

Více o Factory Clubu ZDE

DOPORUČTE TENTO CLUB I OSTATNÍM  - STISKNUTÍM TLAČÍTKA DOLE - SHARE