AKCE POPPERS ZDARMA KAŽDÁ OBJEDNÁVKA NAD 700 KČ - KLIKNI NA TENTO TEXT NEBO FOTO - ÚSPORA 200 KČ ZA KVALITNÍ ČISTIČ - VÍCE INFO

ALCATRAZ X FACTORY

V Praze posledního půl roku došlo ke změnám v obsazenosti pozice TOP jedna klubu Alcatraz, který byl jednoznačně dříve TOP FETISH klub v ČR - na pozici ZAVŘENO - a na jeho místo se posunul klub Factory, kam se údajně přemístil barman z Alcatrazu, poté co z něj utekl, když prý nějak nevycházel s majitelem Karlem. 

Pak najednou údajně začaly chodit kontroly do Alcatrazu a zjistilo se, že jsou tam technické problémy s EET, která tam snad nikdy pořádně nefungovalo. 

Šatnář tam občasně vykládal zákazníkům hromadně, že jsou soukromý klub, a že i když mají IČ, tak účtenku na spotřební zboží např JOCKS, co tam prodávali ve velkém FAKE, tak dávat nemusí, říkal jednu dobu snad, si někdo stěžoval, že se mu to za 2 měsíce rozrhalo.

Navíc se šušká, že to měl být dle kolaudace filmový ateliér a majitel to bez razítka státních orgánů využíval jako FETISH club pro gay, takže to se současně nelíbí ostatním vlastníkům bytů v tomto domě blízko Václaváku,  a snad podali nějakou stížnost či i dokonce žalobu. 

Každopádně podnik je teď zavřený, ale na zvonku je stále napsáno, Privátní Club Alcatraz, takže prý ten rozdíl je jen v tom, že když máte číslo na telefon majitele, zavoláte mu a on Vás pustí dovnitř tentokrát jako prý na návštěvu, jako když jdete k někomu na návštěvu do bytu například prý na kávu nebo nějak podobně pokecat. Může tam být více lidí  v jednu dobu, kteří se kamarádí společně na té návštěvě a využívají při tom všechny klubové atrakce, slingy a postele, které tam jsou k dispozici, když to byl ještě oficiální GAY FETISH Club, a toto tam probíhalo za vstupné 170 Kč. Jestli Vám tam Karel nyní bez EET nalévá i zadarmo, to sem ale zatím neslyšel.

Já tam každopádně nechodím a byl sem tam naposled někdy v prosinci roku 2018, kdy sem se s majitelem rozloučil a řekl mu, že když vidím, co se tam děje tenkrát, že už nikdy do jeho podniku nevkročím. 

Cca od 15.10.2019 je klub zase otevřený na nového provozovatele, což je dlouholetý zkušený harcovník se skupiny SCREAMERS, kterému to majitel pronajal za cca 99.000 Kč měsíčně orientačně, co před rokem říkal, že v takové výši si představuje nájem. Alcatraz je zlatý důl v prodeji předražených POPPERS, kamagry a šušká se, že i českého sněhu. Dle mých názorů se tam dá měsíčně vydělat mimo EET, které už si dali dohromady tedy, cca asi 400.000 Kč jako bočák na tomto všem zboží. Určitě si tam zajděte pokud ještě nejste HIV. Věřte tomu, že sfetovaní Vám svůj zdravotní statut před sexem nikdo nesdělí dle zákonné povinnosti a použitých kondomů je tam prý asi 10 ráno třeba na 150 lidí za noc, říkal před rokem šatnář, co prý nedávno raději sám po 5 letech odešel, když je majitel začal obviňovat, že mu kradou zboží různé.  Vstupné do ráje neřestí 170 Kč.

Chceš legální stimulant na sex? Klikni na toto foto: 

TERMAX, TERMIX X Ostatní kluby

V Termixu a Termaxu zavedli vstupné 50 Kč, a to prý znamená celkem dost úbytek hostů, kteří se přesunuli do jiných pražských GAY zábavních klubů, zejména pak FRIENDS nebo FLIRT Café. Dobře, v Termixu je asi v sobotu v noci pořád nejvíc lidí, ale je to tak 70 % toho, co bylo dříve. Sice dostanete pásku a můžete přecházet mezi těmi 2 kluby, ale ta pajda, - ona spousta lidí je spořivá v dnešní době, a když tam stojí COLA 50 Kč post mix 0,3 - to musí účtovat copak i vstupné? 

Důvodem prý je, že majitel chtěl zabránit tomu, aby sem tam nestahovaly prý gay šlápoty, což beztak v Termaxu na parketu v noci v sobotu stejně nikdo není světlé pleti, ale to neznamená, že by to nebyli pěkní GAY kluci .. 

Situace využily ostatní podniky a .. zdražily pití .. takže není to v podnikání v Praze růžové, v jednotlivých podnicích se barmani mezi sebou pomlouvají, vyhazují na sebe špínu navzájem i před majiteli, sami si bez vědomí majitelů kolikrát přivydělavají prodejem pervitinu či extází nebo GHB ... čímž majitele a jeho podnik samozřejmě ohrožují, protože on by velice těžko potom prokazoval, že na tom nemá podíl nebo to aspoň nevěděl. 

Budeme situaci sledovat a přineseme Vám další informace. Máme velice dobrý přehled, co se teď mezi GAY komunitou v Praze děje.