Jaké to tam bylo i půlnoci nevím, protože jsem byl na náměstí se podívat na ohňostroj - do klubu jsem přišel okolo 0.40 hod. 

V šatně se převlékalo 5 krásných kluků, které jsem neznal. Úplně jsou koukal. kde se to tam vzalo - a byli úplně nazí. :-)

Uvnitř dobře 50 borců v akci - 60 % nazí nebo DRESS CODE nebo JOCKS - někteří v průběhu noci odcházeli a někteří noví zase přicházeli.  Do 07 hod ještě hosté relaxovali, ale do kolika skutečně nevím, šel jsem potom už spát plně vybouřený. 

Jedinečné akce hned za dveřmi do privátních prostor klubu. Nikdo se za nic nestyděl - oblíbení borci v akci - radost se na co podívat. 

Vstupné bylo klasických 170 Kč - levné za to, jaké vám klub nabízí atrakce a interiér oproti podobným klubům - kvalitu je nutné zaplatit. 

Na stolech bylo pohoštění a šampaňské zdarma - a dokonce ovoce - majitel tím dokazuje svoji znalost, že banány v sobě mají hodně proteinů a okamžitého cukru, který může velice doplnit životodárnou energii unavených či vyčerpaných těl. Chválím toho, koho to napadlo za tento postřeh - v jiném klubu vám dají řízky a chlebíčky, které vás naopak spíše oslabí než nabudí energii. Příště doporučuji i dát pomeranče po půlkách.

Bylo to opravdu povedená akce.

Majitel Karel - Vám tímto přeje pohodu a hlavně zdraví v tom roce 2019, - a proto jako majitel podobného klubu i on doporučuje používat kondomy - zakoupíte i v klubu za 20 Kč na baru.