Jsem vášnivým kuřákem bylinek, jsem v takovém psychickém rozjímání duševní současné mysli, že spotřebuji asi gram bylinek denně a je mi fajn vám řeknu a nepotřebuji další chems ..

Nikdy jsem nekouřil cigarety, a tak neumím šlukovat, a proto nebalím špeky, ale vždy jsem byl věrný tradičnímu sklu a čistotě účinné látky ..

V poslední době ale již nekvalita globálně komerčně pěstovaných bylinek v Praze s přemrštěnou cenou 200 Kč za gram a vysoká nechuť v chuti ze skla - mě nutila vzhledem k častému nutkání - zvažovat příjemnější požití k účinku sledovaného z povahy konzumace. Nezlobte se, ale poznám bylinky slabé a silné - už z chuti už samozřejmě - a jejich pravděpodobný dopad v účinku pohody na můj mozek .. ale chuť, takový labužník nejsem, ... i když chuť je samozřejmě u bylinek pro mnohé z vás stejně prioritní, jako dopad mysli, že ano .. 

Mám rád hračičky jako každý moderní muž. Mimochodem, čím více jsem pod vlivem bylinek, tím více ztrácím zábrany v podnikatelském konání, takže samozřejmě chci se bylinkami dobíjet, aby můj pud sebezáchovy nedostal strach, když můžu konat špatně :-)

Chtěl sem vaporizér, který bude nenápadný. Black Mamba 2019 je prvním vaporizérem, který se mi skutečně zalíbil na první pohled a ačkoliv hned prodavač řekl z fleku, že je drahý ... přece jsem hned věděl, že si ho koupím, jak se mi ta hračka v jeho rukou, na první pohled zalíbila. 

Má vysoce ergonometrický tvar, a když nyní píši tento článek pro vás, dohledal jsem na internetu, že ho mají i v té barvě krytu kamufláže a budu apelovat na dovozce - na rovinu, když se podíváte do Google, v ČR se neprodává a já jsem navázal obchodní spolupráci s dovozcem - přímým prodejcem, - který Vám ho pošle za mě - pokud u mě učiníte objednávku. Pokud nám svěříte své osobní údaje za účelem vytvoření objednávky, předáme je jakožto jejich Zpracovatel v této reklamní kampani v tomto případě Dovozci, který bude jejich nový Správce následně a vyřídí Vaši objednávku a i jemu budete platit - nám ne. Na internetu se tato hračka zatím v ČR nesežene, tak pokud chcete opravdu designový skvost, co když ho máte v podniku na baru v ústech a bafáte v poklidu bylinky - a oni si myslí, že to je elektronka a Vy se krásně uvolníte a je Vám fajn .. a nepotřebujete ani panáky a pivo třeba, protože po nich se lidé motají a neví, co říkají někdy že .. 

Testuji zatím měsíc. Co je výhoda u tohoto přístroje:

- nabíjení baterie 2 hodiny cca

- účinná provozní teplota k silnému spalování tužší hmoty cca 50 potáhnutí

- tak na 0,5 gramu bylinek - lepší mít venkovní než ty uměle vypěstované, jednak jsou dražší minimálně o 50 % a tady ten účinek dožene ta teplota, která tu drťku prostě jako tepelná pec vycucá do polední kapky z bylinky, která by v ní ještě zbýt .. 

- kdo chce pohodu na celý den a rychlou akční teplotu - nechť neváhá - mám nastaveno na nejsilnější teplotu, 5 diodek - všechny se postupně zezelenají a můžete pálit svými rty a držíte v sobě stejně jako u skla

- uvnitř dokáže být taková teplota, - že neudržíte přístroj po 5 minutách v ruce, pokud potahováním jej udržujete aktivní .. dodavatel říká, že tam je tam dutina hliníková a ne železná, a proto je možné tam vytvořit větší teplotu, a tedy z bylinek zase vycucat všechno, co jí příroda dala za šťávy .. 

- pod logem ve špici je ještě jedna dioda, ukazuje stav baterie - na to, že to je terénní zařízení do ulice a baru - vydrží 2 x déle než dřívější podobná zařízení - plná teplota - zelená barva - 15 potáhnutí, fialová barva dalších 15 potáhnutí, ta červená tak do 8, ale pak už musíte aspoň zase na 5 minut ke zdroji proudu nebo notebooku nebo power-bance .. 2 koncovky USB malá a velká + redukce na české zásuvky v krabičce .. kupte si to do kanceláře ke kompu jako já nad tím projektuji, zapíchlé v počítači, občas potáhnu, na všechny se usmívám a užívám si práce, která mě v tu dobu začíná bavit nejvíc a jsem daleko detailnější .. já to tak prostě mám no .. 

- dopady bylinek v prožívání za použití vaporizéru jsou s delším účinkem se mi zdá a obecně se i říká mám pocit .. 

- výhoda je, že ten kdo to nezná co vydechujete, cítí nějakou abnormalitu to samozřejmě, ale myslí si, že tam máte nějaký smrdící LIQUID a nemyslí si, že by to mohli být bylinky, takže vám to nezakáží ani v hospodě .. kdo ví, ví to protože to zná .. usměje se a jen spiklenecky zamrká a je vidět, že závidí .. 

Konec slov - níže je video a popis jak to funguje,  - a co obdržíte v krabičce. Záruka od výrobce samozřejmě 2 roky. 

Opravdu luxusní dárek pro každého - Speciální cena pro Vás naše zákazníky - 2.699 Kč

Kdo chcete, kupte tlačítkem koupit, budete přesměrování do kontaktního formuláře, pošlete email, jméno a telefon a my tyto údaje předáme dovozci se kterým spolupracujeme na smlouvu a on Vás bude kontaktovat za účelem dodání přístroje - veškeré platby a reklamace případně si vyřizujete s ním. 

Poučení: 

Jo a bylinkami myslím třeba ostropestřec, pokud potřebujete vyčistit játra - pára z něj nebo dobrý odvar je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat .. :-) 

KOUPIT 

Foto: Vaping360.com