Právě jsem se vrátil z nádraží, kde jsem byl vyprovodit manželku Zuzanu a naše dvě ratolesti. Odjížděli na celý měsíc ke tchýni na dovolenou. Blahořečil jsem svému šéfovi, který mi zatím z naléhavých pracovních důvodů dovolenou neumožnil, protože měsíc galejí u tchýně mi naháněl hrůzu. Měsíc svobody a volnosti ! Co víc bych si ještě mohl přát ? Možná nějakou pěknou kočičku k pomuchlání, ale to musím počkat.

Po víkendu se z dovolené vrací kolega Pavel a ten má desítky  telefonních čísel takových ochotných kočiček. Bohužel, mé koule hrozily prasknutím zrovna teď, protože můj neustále po pěkném poustání toužící ocas byl již 14 dnů postaven mimo službu. Nejdřív Zuzanu bolela hlava , pak dostala své dny a když jsem v noci před jejím odjezdem škemral o alespoň malinké a rychlé vyšoustáníčko její do hladka vyholené kundičky, dozvěděl jsem se, že to ještě  nejde. Proto jsem se nyní rozhodl, že si od toho hrozného tlaku pomohu sám. Pustil jsem své oblíbené péčko, kde si to rozdávaly dámy s pěkně vyvinutými vnady a pomaloučku, polehoučku jsem začal v dlani prohánět svého 17,5 cm dlouhého ptáka, kterého ještě před pár lety moje Zuzana labužnicky olizovala a sála a a přímo mne nutila abych jím v kteroukoliv denní či noční dobu plnil její  dvě spodní dírky a slastně u toho vzdychal. V tom zazvonil zvonek. Lekl jsem se až mi čurák změkl, rychle na sebe natáhl trenky a se skřípěním zubů jsem šel otevřít. Za dveřmi stála naše sousedka Věra. Je to sice paní v letech, ale velice zachovalá. Právě jsem zíral na její obtažené tričko, kde velké bradavky hrozily jeho protrhnutím a vzpomněl si na péčko,  ze kterého byly výkřiky a sténání slyšet až sem. Ahoj Petře, je doma Zuzka ? Není, odpověděl jsem, odjela s dětmi na prázdniny.

Jé ty jsi doma sám ? Já taky. Karel odjel na chalupu a já myslela, že se Zuzkou hodím řeč. Nechceš mne pozvat na decinku ? Nebylo na tom nic divného, Věra k nám zavítala každou chvíli, dokonce někdy i s Karlem a i my jsme jim občas návštěvu
opláceli, když naše ratolesti usnuly. No pojď dál, řekl jsem i když jsem z toho nebyl moc nadšený, měl jsem „po honitbě „. Odešel jsem do ledničky pro víno a úplně zapomněl, že v obýváku, kam odešla Věra běží již zmíněné porno. Když jsem vešel do obýváku, Věra mne ani nevnímala a zírala na obrazovku, kde právě vykonávali dva pěkně vybavení borečci sendvič kozaté ženštině. Stál jsem za Věrou, potichu sledoval děj na obrazovce a zároveň Věřiny reakce a můj čurák už mi v trenkách pěkně tuhnul.

Položil jsem víno na stolek a teprve teď jsem si všiml, že Věra má ruku zasunutou pod sukní, hladí si svou kundičku a ani moje přítomnost jí nepřinutila, aby s touto činností přestala a najednou řekla: to jí musí bolet co ? A co jako, zeptal jsem se a sám jsem se divil, že s Věrou klidně diskutuji na toto téma. No to, že jí šukají dva najednou a ještě k tomu do zadku. Tys to ještě nikdy nedělala do prdelky ? Ne, špitla Věra a studem zčervenala, neboť si uvědomila, že si přede mnou hladí mišpulínu. Když pak ruku z pod sukně vyndala, všiml jsem si jak se leskne a Věra si jí nenápadně utírala o sukni. Nevím, kde se ve mne vzala odvaha nebo snad drzost, ale najednou sám sebe slyším říkat. A nechtěla bys to zkusit ? Věra na mne koukala svýma zmalovanýma očkama a šeptala, že to přeci Zuzce nemůžeme udělat. A proč ne, Zuzana je daleko a ty ani já jí o tom povídat nebudeme ne ? Najednou Věra padla přede mně na kolena a stáhla mi trenky, ze kterých vystřelil můj tvrdý ocas a než jsem se nadál kouřila jako divá. Netrvalo dlouho a já s velkým řevem plnil její hrdlo a i když se Věra snažila statečně spolykat celou dávku, nedařilo se jí to, neboť můj sexuální půst byl příliš dlouhý a varlata pěkně narvaná a tak koutky úst vytékající sperma ukapávalo na její tričko. Petře, já se tak stydím, promiň šeptala, ale to už jsem jí pevně držel v náručí, líbal na krásnou šíji,  rychle jí svlékl tričko a ještě rychleji rozepnul její podprsenku, abych konečně viděl ty její fantasticky narostlé kozičky, na kterých vzrušením trčely na hnědých koláčích dvě růžové třešinky, které jsem hned začal ochutnávat a měl jsem pocit, že jejich velikost se pod mým jazykovým laskáním zdvojnásobila. Věra se prohýbala jako luk a tak jsem jí raději položil na sedačku aniž bych laskání byť jen na vteřinku přerušil. Věra chvíli sténala, chvíli vykřikovala jak je to krásné a najednou se její tělo začalo třást jako v zimnici a když jsem se rozhodl, že Věře udělám pořádnou prsní masáž, ležela pode mnou jako mrtvola. Ještě, že stále potichu sténala, neboť bych snad podlehl panice a volal záchranku. Konečně Věra otevřela oči a řekla: tak takovýhle orgasmus jsem měla naposledy asi před dvaceti lety. Tak zkusíme, jestli jich budeš mít víc odpověděl jsem a začal zápasit se zipem na její sukni. Po sukni přišly na řadu kalhotky, které byly tak mokré, že by se daly ždímat a já neodolal a nasál vůní kundího nektaru.
Otočil jsem Věru tak, aby její nohy sahaly na zem, roztáhl nohy jak nejvíc to šlo a jemně jazykem rozhrnoval velké pysky jejího stále pěkně černého bobříka. Jemně jsem rty uchopil dva růžové okvětní lístky a prstem hledal rudý knoflíček, jehož laskání přivádí většině žen velkou rozkoš. Ani Věra nebyla výjimkou a když jsem jí několikrát jazykem brnkl přes poštěváčka a mezi prsty  požmoulal dlouhé závojíčky, zavyla jako šakal a z její kundičky vystříkl vodotrysk vonné šťávičky. I když Věra byla opět trochu mimo, nemohl jsem čekat na její procitnutí, ocas toužil vniknout do té zmáčené pičky a pořádně jí vymrdat. Položil jsem si její nohy na ramena, k vchodu její mindulky přiložil touhou zfialovělý žalud,  prudce přirazil a dostal se tak na dno její kundičky. Byla tak krásně těsná. Její kunda svírala mého čuráka  a brzy ho dohnala k mohutnému výstřiku. Věra při tom prováděla stahy pochvou a já si připadal jako by mi někdo ždímal ptáka. Konečně její kunda uvolnila můj ocas a já si lehl vedle Věry na sedačku. Líbilo se Ti to se mnou ? To víš, že ano, byla jsi fantastická , kam se na Tebe hrabe Zuzana ! A ty jsi taky spokojená? Ano, moc i když jsem myslela, že to zkusíme spolu do prdelky, jak jsi mi slíbil. Ale to víš, že Ti to tam udělám, vždyť na to máme ještě celý zítřejší den, ale teď si půjdeme odpočinout, vždyť už tady šoustáme skoro čtyři hodiny. Odnesl jsem Věru do postele a za chvíli jsem už slyšel Věřino pravidelné oddychování. Když jsem se probudil, ležel jsem v posteli sám, ale z kuchyně se linula vůně právě uvařené kávy a za chvíli mi Věra právě osprchovaná, navoněná Zuzčiným parfémem a  úplně nahá, přinášela pozdní snídani do postele. Když jsem uviděl ty její kozičky se vztyčenými hroty, položil jsem snídani na stolek a strhl Věru na svou hruď. Laskal jsem její prsa nejdříve velice jemně, ale najednou jsem tvrdou bradavku stiskl mezi zuby a z Věřiných úst se ozval bolestivý výkřik. Promiň, to jsem nechtěl šeptal jsem a už opět něžně hladil její prsa. Petře, neomlouvej se, mně se to totiž moc líbilo, klidně mi to můžeš udělat častěji.

Nasedni si na čuráka a pěkně se sama omrdej vyzval jsem Věru. Ta pomalu nasedávala na dlouhého čuráka, křičela, že jí s ním roztrhám, ale dosedávala tak prudce, že mi svým pozadím drtila tvrdé koule. Řekni, že jsem Tvoje klisna i ty jsi můj hřebec, vykřikovala Věra a já jí ujišťoval, že lepší klisnu jsem ještě v životě nešoustal.

Kozy jí lítaly ze stranu na stranu a tak jsem je raději pevně uchopil do svých dlaní a stále je hnětl. Když jsem vykřikl při počínajícím výstřiku, začala mne opět Věra nádherně ždímat ocas a já si připadal jako v ráji. Po snídani se Věra zeptala, zda nemám chuť na moučník a protože jsem tušil co má za lubem, s radostí jsem souhlasil.

Věra podřepla nad mou hlavu a já se přisál k její kundičce. Lízal jsem kundí nektar smíchaný s vlastním semenem a rozhodl jsem se splnit Věře její sen. Začal jsem jazykem vpravovat sliny do její prdelky, zasunul do ní nejdříve jeden prst a protože Věra stále vykřikovala, že takovou krásu ještě nezažila, přidal jsem postupně druhý i třetí. To už ale vykřikla néééééé a já její prdelku rychle opustil. Ale kdo se vyzná v ženských ? Jen co jsem vytáhl prsty už Věra křičela néééé nevyndavej  je ! A tak rychle jazyk do prdelky, pěkně proslinit a už jí opět mrdám třemi prsty. Ale ocas si také žádá své. Obracím Věru na bříško, zvedám prdelku a šeptám: a teď pěkně drž ! Roztahuju půlky a k hnědému otvůrku sunu na kámen ztvrdlý ocas. Pomalu vnikám dovnitř a Věra tlumí svůj řev v polštáři. Konečně se mi podařilo dostat ho do ní celého a koulemi pleskám o zmáčenou kundu. Promrdávám se těsnou prdelkou, křičím, sténám, funím a slyším i výkřiky své nové milenky, kterou si určitě budu chtít udržet co nejdéle, že je to ta nejkrásnější věc, kterou ve svém životě zažila.

Konečně plním její střeva a po vytažení ocasu pozoruji velkou díru, která se pomalu zavírá jako opona v divadle. Usínáme vysílením, ale oba neskonale šťastní. Probouzím se, protože mi Věra opět kouří čuráka. Petře, už budu muset jít domů, Karel za chvíli přijede, uděláš mi to ještě tam? Stydí se to říct, ale se smíchem jí nutím říct kam to chce udělat. Konečně to řekne. Prosím Tě vymrdej mi ještě prdelku. To víš, že Ti jí vymrdám a moc rád, ale nejdříve si pohraju s Tvýma kozičkami. Hraju si s nima hezky dlouho, dokud Věra nevykřičí svou rozkoš a pak jí opět pokládám na bříško. Zasunu do prdelky prst a zjišťuji, že proslinění prdelky není nutné neboť je ještě plná předešlého semene. Už jí nešetřím jako poprvé, vnikám do ní pěkně tvrdě a v okamžiku, kdy opět čurák kropí dávkou její střeva, Věra upadá do svého transu.

Slyším jak potichu vstává a odchází. Vstávám, abych jí vyprovodil, ale najednou Věra křičí, že Karel zrovna parkuje. Nemůžeme najít v obýváku věci, které jsem z ní včera strhal a tak Věra popadne klíče a nahá utíká přes chodbu k jejich bytu a já rychle oblékám trenky a právě, když Karel vystupuje z výtahu zavírám dvířka od jističů našeho bytu a nadávám, že mi žárovka vyhodila jistič.
Pozdravím Karla a vyptávám se, kde byl a snažím se získat čas pro Věru, aby se mohla dát do pořádku. Asi za hodinu se ozval opět zvonek. Byla to opět Věra. Všechno je O.K., Karel se právě koupe a já si jdu pro mé věci. Dostanu na dobrou noc krásného francouzáka a příslib, že  zítra až Karel odjede na noční určitě přijde. V posteli spřádám plán, který ale mohu zrealizovat pouze se svým kolegou Pavlem.
V pondělí se  při ranní kávě Pavlovi chlubím, že mi snad samo nebe poslalo krásnou nadrženou samičku, ale že bych jí rád splnil její tajný sen a k tomu budu potřebovat právě jeho. Nebyl proti a protože žije sám z práce jsme zajeli pro nějaké pití a doma jsme si hodili malého šlofíčka, abychom byli na věru odpočatí. Věra zvonila chvilku potom, co její Karel s jejich škodověnkou opustil parkoviště. Otevřel jsem a Věra ze sbe hned za dveřmi stáhla domácí šaty pod kterými byla úplně nahá. Petře, vem si mne třeba tady na zemi, celý den si představuju jak mne mrdáš a už  umírám touhou po Tvém ocasu. Pojď, mám pro Tebe překvápko říkám a odvádím jí do obýváku. Tam na sedačce sedí Pavel, který se už také svlékl a dokonce si postavil ocas. Při pohledu na jeho ocas ženy omdlévají – má totiž kládu dlouhou 22 cm a v průměru 6 cm – hotové dělo. Věra zírá na toho tlustého čuráka a oči jí lezou z důlků. Tak to je moje překvapení pro Tebe, splníme Ti přání a vyšoustáme Ti sendvič, co ty na to ? Jájájá nenevíím, koktá Věra a až teď si uvědomí, že je nahá. Snaží si rukama zakrýt černou kundu i prsa, ale to by musela mít ruce jako lopaty. Pojď ho ochutnat ty kurvičko láká Pavel Věru na svého obra a Věra poklekne k jeho nohám, vyšpulí prdelku tak, že jí zírám až do právě rozevírající kundy a už též v Adamově rouše ulehám na zem mezi roztažené Věřiny nohy a už ochutnávám její růžové plátky. Pavel funí jako lokomotiva a když Věrka začne šílet v prvním vyvrcholení, pomalu ji zvedá a směřuje na svůj kůl. Kriste pane, ten se mi tam nemůže vejít heká Věra a já pozoruju jak pomalu do ní to tlusté bidlo Pavel tlačí.

Má ho tam opravdu jen kousek a Věra řve jako blázen. To už ale Pavel nevydrží a prudce přirazí. Věra ječí jako siréna a Pavel říká: vidíš kurvičko máš ho tam až po kořen, každá kunda ho spolkne. Přiráží svým čurákem do její kundy, laská její pěkná vemínka a já se začínám věnovat její prdelce. Chvíli jí šoustám jazykem, několikrát poplivám hnědý otvůrek a sliny prstem vpravuji do těsné prdelky. Už jí šukám třemi prsty a Věra houká jako sýček. Prdelka už se pěkně otevírá a tak rychle vytahuji prsty a nahrazuji je ptákem, který z té podívané stojí jako stožár vysokého napětí. Věra se ucpaná našema ocasama a příšerně řve. To nám však nevadí, za chvíli jsme s Pavlem sehraní a šoustáme ty její dírky o stošest. Za chvíli už Věru plníme a ona opět šílí při svém už asi třetím vyvrcholení. Vytahujeme ocasy a Věra padá na sedačku. Petře nalej pití, já jí ještě jednou udělám, říká Pavel a položí Věru tak, aby se prsty dostal do obou děr. Do ještě otevřených děr vrazí vždy tři prsty a šoustá s nimi Věru tak dlouho, dokud z ní na koberec neukapává kundí nektárek a Věra nepadne vyčerpáním. Teď si konečně připíjíme s Věrou – Petr na seznámení a tykání a já na naše dobré sousedské vztahy. Usedáme na sedačku, Věru bereme mezi sebe, každý uchopíme jeden prs a provádíme jí masáže. Kromě rukou zapojujeme jazyk i zoubky a Věra chrčí jako rozbité hodiny a v rukách už prohání naše klacky. Vykuř nám je na střídačku volá Pavel a Věra mezi nás poklekne, chvíli jednoho kouří a druhého honí, za chvíli se vystřídá a když Pavel uzná za vhodné, že ocasy jsou dost připravené pro další číslo, přikazuje Věře, aby na mne nasedla.

Můj pták do ní vniká bez problémů, za to Pavlův ocas trhá Věřinu prdel a ta řve tak příšerně, že popadám trenky, které leží na sedačce a cpu je Věře do otevřené huby. Povol tu prdel ty kurvo, řve na ní Pavel a uštědří jí několik ran na bělostnou prdelku. Uúúúž tam budúú řve Pavel, přirazí a já mám dojem, že propíchl i stěnu, která dělila naše ocasy. Věra je úplně mimo a my jí dlouho projíždíme její díry. Konečně Pavel stříká a za chvíli se přidávám i já. Ocas mám úplně mokrý od Věřiných šťáv, které se po dobu mrdání valily z její kundy a Věra, kterou jsem zbavil ústní ucpávky, hlasitě sténá. Máš nádhernou a těsnou prdel říká Pavel a lehce jí několikrát poplácá. Tak co líbilo se Ti to?, ptám se já. Bylo to moc krásné zamumlá a usne. Je hodina po půlnoci a my ráno musíme do práce. Chytneme Věru pod paží a odvádíme jí přes chodbu k jejímu bytu. Je jako náměsíčná a ani nás nevnímá. Položíme jí v ložnici na postel a odcházíme. Doma si ještě dáme panáčka, zhodnotíme naši jistě dobře vykonanou práci a jdeme spát. V práci Pavel stále mluví o tom, že bychom si to mohli zopakovat, ale ujišťuji ho, že bych si rád zašoustal s Věrou zase sám. Pokud si to bude chtít ještě ona zopakovat, tak se určitě domluvíme. Vždyť máme ještě skoro celý měsíc!

 

Odpoledne na mne čeká Věra dole u výtahu. Teda vy jste mi dali, nemůžu se ani posadit. Takže dneska nic nebude, ptám se ? Usmívá se a říká, že večer opět přijde a že si prdelka brzy určitě zvykne. Ve výtahu dostanu nádherného francouzáka, pomačkám
kozy a jdu se domů vyspat. Právě se chystám uvařit si ještě kávu,  když zvoní zvonek a Věra se řítí do našeho bytu jako lavina. Petře, honem, namazala jsem si prdelku krémem, vraž mi ho tam.  To
mě ho ale musíš postavit nebo si myslíš, že jsem se tu honil ? A než bys řekl švec, Věrka saje mého měkotu, který v její horké pusince roste a pod hbitým jazykem tuhne na kámen. Zajíždím s ním do vymazané prdelky a Věra tlumí křik do na zemi se povalujících jejích šatů. I když jí Pavel včera určitě pěkně roztáhl, dneska už je opět těsná a já do ní za chvilku nastříkám obsah koulí.

Odcházím do koupelny, neboť mám ptáka úplně bílého od krému, kterým si Věra promastila prdelku. I ona vyšplíchne kundičku a odcházíme do ložnice, kde se chvíli ukájíme v 69 a poté projíždím nadrženou kundičku. O půlnoci vyprovázím Věru ke dveřím. Je trošku nespokojená a uražená, chtěla ještě, ale můj čurák je úplně vyflusaný a já už bych rád spal. Vystrčím jí ze dveří a usínám snad ještě dřív než padnu na postel. V práci si mne Pavel dobírá, že mi ta kurvička dává zabrat a má pravdu, dneska rozhodně Věru nechci ani vidět. Nakonec se rozhodnu strávit noc u Pavla. Chvíli sledujeme v televizi fotbal, ale brzy odpadám a jdu spát.
I další den na mne Věra čeká u výtahu a udělá mi žárlivou scénu. Prý mne čekala celou noc a já se válel kdoví kde s nějakou kurvou ! Ty si mne snad pleteš se svým Karlem ne, říkám a jsem dost naštvaný. Je krásné, že jsi stále při chuti, ale já nejsem šukací stroj. Nakonec se nechám přemluvit a Věru pouštím do bytu. Rychle Petře, Karel šel nakoupit ! Tak takovouhle rychlovku zrovna nemusím a začínám se chovat pánovitě. Svlíkni se zařvu na ní a Věra už otevírá pusu na protest. Drž klapačku a dělej co jsem Ti řekl. Rychle se svléká a já pomalu stahuju kalhoty. Kuř ty děvko, zařvu a nechám se dlouho od Věry pokuřovat. Sleduju jak kouří a asi je pěkně nadržená, protože si rukou přehrabuje v kundě, která už vydává pěkně mlaskající zvuky.  Když zazvoní telefon, držím Věru za vlasy a táhnu jí sebou a než ho zvednu houknu na ní aby pořádně kouřila. Co kdyby to byla Zuzana ? Nemůžu riskovat, že mne bude podezírat, že jsem nebyl večer doma. Není to Zuzana, ale Věřin Karel. Když se ptá zda jsem neviděl Věru, začnu do telefonu schválně funět a říkám: neviděl, ale právě jsi mne vyrušil v práci. Mám tu jednu pěkně nadrženou kurvu, která mi ho zrovna kouří a vehementně se dožaduje vymrdání svých nadržených děr.

Hahaha směje se Karel. Ty se máš, nechceš helfnout, taky bych si rád zamrdal. Počkej zeptám se. Věra mi hrozí pěstí, ale nepřestává kouřit. Tak prý ne, ona  se stydí dělat to s dvěma najednou říkám Karlovi a ještě mu radím, aby si vymrdal tu svou až se vrátí. Když položím telefon, poručím Věře aby na mne vyšpulila prdel a už ho vrážím do té suché prdele až mne z toho bolí čurák. Opět tlumí řev v šatech a já jí za chvíli vysemením do střev. Ještě jí vrazím do kundy tři prsty, chvíli jí s nima šukám a pak jí posílám domů, aby přidržela Karlovi. Petře, nevěděla jsem, že jsi takový prase říká Věra když se v koupelně upraví a odchází domů. Po jejím odchodu odcházím do ložnice a za chvíli se za stěnou ozývají výkřiky právě mrdajících sousedů. Tak se to Karlovi povedlo.

. Měsíc svobody a volnosti ! Co víc bych si ještě mohl přát ? Možná nějakou pěknou kočičku k pomuchlání, ale to musím počkat.

Po víkendu se z dovolené vrací kolega Pavel a ten má desítky  telefonních čísel takových ochotných kočiček. Bohužel, mé koule hrozily prasknutím zrovna teď, protože můj neustále po pěkném poustání toužící ocas byl již 14 dnů postaven mimo službu. Nejdřív Zuzanu bolela hlava , pak dostala své dny a když jsem v noci před jejím odjezdem škemral o alespoň malinké a rychlé vyšoustáníčko její do hladka vyholené kundičky, dozvěděl jsem se, že to ještě  nejde. Proto jsem se nyní rozhodl, že si od toho hrozného tlaku pomohu sám. Pustil jsem své oblíbené péčko, kde si to rozdávaly dámy s pěkně vyvinutými vnady a pomaloučku, polehoučku jsem začal v dlani prohánět svého 17,5 cm dlouhého ptáka, kterého ještě před pár lety moje Zuzana labužnicky olizovala a sála a a přímo mne nutila abych jím v kteroukoliv denní či noční dobu plnil její  dvě spodní dírky a slastně u toho vzdychal. V tom zazvonil zvonek. Lekl jsem se až mi čurák změkl, rychle na sebe natáhl trenky a se skřípěním zubů jsem šel otevřít. Za dveřmi stála naše sousedka Věra. Je to sice paní v letech, ale velice zachovalá. Právě jsem zíral na její obtažené tričko, kde velké bradavky hrozily jeho protrhnutím a vzpomněl si na péčko,  ze kterého byly výkřiky a sténání slyšet až sem. Ahoj Petře, je doma Zuzka ? Není, odpověděl jsem, odjela s dětmi na prázdniny.
Jé ty jsi doma sám ? Já taky. Karel odjel na chalupu a já myslela, že se Zuzkou hodím řeč. Nechceš mne pozvat na decinku ? Nebylo na tom nic divného, Věra k nám zavítala každou chvíli, dokonce někdy i s Karlem a i my jsme jim občas návštěvu
opláceli, když naše ratolesti usnuly. No pojď dál, řekl jsem i když jsem z toho nebyl moc nadšený, měl jsem „po honitbě „. Odešel jsem do ledničky pro víno a úplně zapomněl, že v obýváku, kam odešla Věra běží již zmíněné porno. Když jsem vešel do obýváku, Věra mne ani nevnímala a zírala na obrazovku, kde právě vykonávali dva pěkně vybavení borečci sendvič kozaté ženštině. Stál jsem za Věrou, potichu sledoval děj na obrazovce a zároveň Věřiny reakce a můj čurák už mi v trenkách pěkně tuhnul.

Položil jsem víno na stolek a teprve teď jsem si všiml, že Věra má ruku zasunutou pod sukní, hladí si svou kundičku a ani moje přítomnost jí nepřinutila, aby s touto činností přestala a najednou řekla: to jí musí bolet co ? A co jako, zeptal jsem se a sám jsem se divil, že s Věrou klidně diskutuji na toto téma. No to, že jí šukají dva najednou a ještě k tomu do zadku. Tys to ještě nikdy nedělala do prdelky ? Ne, špitla Věra a studem zčervenala, neboť si uvědomila, že si přede mnou hladí mišpulínu. Když pak ruku z pod sukně vyndala, všiml jsem si jak se leskne a Věra si jí nenápadně utírala o sukni. Nevím, kde se ve mne vzala odvaha nebo snad drzost, ale najednou sám sebe slyším říkat. A nechtěla bys to zkusit ? Věra na mne koukala svýma zmalovanýma očkama a šeptala, že to přeci Zuzce nemůžeme udělat. A proč ne, Zuzana je daleko a ty ani já jí o tom povídat nebudeme ne ? Najednou Věra padla přede mně na kolena a stáhla mi trenky, ze kterých vystřelil můj tvrdý ocas a než jsem se nadál kouřila jako divá. Netrvalo dlouho a já s velkým řevem plnil její hrdlo a i když se Věra snažila statečně spolykat celou dávku, nedařilo se jí to, neboť můj sexuální půst byl příliš dlouhý a varlata pěkně narvaná a tak koutky úst vytékající sperma ukapávalo na její tričko. Petře, já se tak stydím, promiň šeptala, ale to už jsem jí pevně držel v náručí, líbal na krásnou šíji,  rychle jí svlékl tričko a ještě rychleji rozepnul její podprsenku, abych konečně viděl ty její fantasticky narostlé kozičky, na kterých vzrušením trčely na hnědých koláčích dvě růžové třešinky, které jsem hned začal ochutnávat a měl jsem pocit, že jejich velikost se pod mým jazykovým laskáním zdvojnásobila. Věra se prohýbala jako luk a tak jsem jí raději položil na sedačku aniž bych laskání byť jen na vteřinku přerušil. Věra chvíli sténala, chvíli vykřikovala jak je to krásné a najednou se její tělo začalo třást jako v zimnici a když jsem se rozhodl, že Věře udělám pořádnou prsní masáž, ležela pode mnou jako mrtvola. Ještě, že stále potichu sténala, neboť bych snad podlehl panice a volal záchranku. Konečně Věra otevřela oči a řekla: tak takovýhle orgasmus jsem měla naposledy asi před dvaceti lety. Tak zkusíme, jestli jich budeš mít víc odpověděl jsem a začal zápasit se zipem na její sukni. Po sukni přišly na řadu kalhotky, které byly tak mokré, že by se daly ždímat a já neodolal a nasál vůní kundího nektaru.
Otočil jsem Věru tak, aby její nohy sahaly na zem, roztáhl nohy jak nejvíc to šlo a jemně jazykem rozhrnoval velké pysky jejího stále pěkně černého bobříka. Jemně jsem rty uchopil dva růžové okvětní lístky a prstem hledal rudý knoflíček, jehož laskání přivádí většině žen velkou rozkoš. Ani Věra nebyla výjimkou a když jsem jí několikrát jazykem brnkl přes poštěváčka a mezi prsty  požmoulal dlouhé závojíčky, zavyla jako šakal a z její kundičky vystříkl vodotrysk vonné šťávičky. I když Věra byla opět trochu mimo, nemohl jsem čekat na její procitnutí, ocas toužil vniknout do té zmáčené pičky a pořádně jí vymrdat. Položil jsem si její nohy na ramena, k vchodu její mindulky přiložil touhou zfialovělý žalud,  prudce přirazil a dostal se tak na dno její kundičky. Byla tak krásně těsná. Její kunda svírala mého čuráka  a brzy ho dohnala k mohutnému výstřiku. Věra při tom prováděla stahy pochvou a já si připadal jako by mi někdo ždímal ptáka. Konečně její kunda uvolnila můj ocas a já si lehl vedle Věry na sedačku. Líbilo se Ti to se mnou ? To víš, že ano, byla jsi fantastická , kam se na Tebe hrabe Zuzana ! A ty jsi taky spokojená? Ano, moc i když jsem myslela, že to zkusíme spolu do prdelky, jak jsi mi slíbil. Ale to víš, že Ti to tam udělám, vždyť na to máme ještě celý zítřejší den, ale teď si půjdeme odpočinout, vždyť už tady šoustáme skoro čtyři hodiny. Odnesl jsem Věru do postele a za chvíli jsem už slyšel Věřino pravidelné oddychování. Když jsem se probudil, ležel jsem v posteli sám, ale z kuchyně se linula vůně právě uvařené kávy a za chvíli mi Věra právě osprchovaná, navoněná Zuzčiným parfémem a  úplně nahá, přinášela pozdní snídani do postele. Když jsem uviděl ty její kozičky se vztyčenými hroty, položil jsem snídani na stolek a strhl Věru na svou hruď. Laskal jsem její prsa nejdříve velice jemně, ale najednou jsem tvrdou bradavku stiskl mezi zuby a z Věřiných úst se ozval bolestivý výkřik. Promiň, to jsem nechtěl šeptal jsem a už opět něžně hladil její prsa. Petře, neomlouvej se, mně se to totiž moc líbilo, klidně mi to můžeš udělat častěji.

Nasedni si na čuráka a pěkně se sama omrdej vyzval jsem Věru. Ta pomalu nasedávala na dlouhého čuráka, křičela, že jí s ním roztrhám, ale dosedávala tak prudce, že mi svým pozadím drtila tvrdé koule. Řekni, že jsem Tvoje klisna i ty jsi můj hřebec, vykřikovala Věra a já jí ujišťoval, že lepší klisnu jsem ještě v životě nešoustal.

Kozy jí lítaly ze stranu na stranu a tak jsem je raději pevně uchopil do svých dlaní a stále je hnětl. Když jsem vykřikl při počínajícím výstřiku, začala mne opět Věra nádherně ždímat ocas a já si připadal jako v ráji. Po snídani se Věra zeptala, zda nemám chuť na moučník a protože jsem tušil co má za lubem, s radostí jsem souhlasil.

Věra podřepla nad mou hlavu a já se přisál k její kundičce. Lízal jsem kundí nektar smíchaný s vlastním semenem a rozhodl jsem se splnit Věře její sen. Začal jsem jazykem vpravovat sliny do její prdelky, zasunul do ní nejdříve jeden prst a protože Věra stále vykřikovala, že takovou krásu ještě nezažila, přidal jsem postupně druhý i třetí. To už ale vykřikla néééééé a já její prdelku rychle opustil. Ale kdo se vyzná v ženských ? Jen co jsem vytáhl prsty už Věra křičela néééé nevyndavej  je ! A tak rychle jazyk do prdelky, pěkně proslinit a už jí opět mrdám třemi prsty. Ale ocas si také žádá své. Obracím Věru na bříško, zvedám prdelku a šeptám: a teď pěkně drž ! Roztahuju půlky a k hnědému otvůrku sunu na kámen ztvrdlý ocas. Pomalu vnikám dovnitř a Věra tlumí svůj řev v polštáři. Konečně se mi podařilo dostat ho do ní celého a koulemi pleskám o zmáčenou kundu. Promrdávám se těsnou prdelkou, křičím, sténám, funím a slyším i výkřiky své nové milenky, kterou si určitě budu chtít udržet co nejdéle, že je to ta nejkrásnější věc, kterou ve svém životě zažila.

Konečně plním její střeva a po vytažení ocasu pozoruji velkou díru, která se pomalu zavírá jako opona v divadle. Usínáme vysílením, ale oba neskonale šťastní. Probouzím se, protože mi Věra opět kouří čuráka. Petře, už budu muset jít domů, Karel za chvíli přijede, uděláš mi to ještě tam? Stydí se to říct, ale se smíchem jí nutím říct kam to chce udělat. Konečně to řekne. Prosím Tě vymrdej mi ještě prdelku. To víš, že Ti jí vymrdám a moc rád, ale nejdříve si pohraju s Tvýma kozičkami. Hraju si s nima hezky dlouho, dokud Věra nevykřičí svou rozkoš a pak jí opět pokládám na bříško. Zasunu do prdelky prst a zjišťuji, že proslinění prdelky není nutné neboť je ještě plná předešlého semene. Už jí nešetřím jako poprvé, vnikám do ní pěkně tvrdě a v okamžiku, kdy opět čurák kropí dávkou její střeva, Věra upadá do svého transu.

Slyším jak potichu vstává a odchází. Vstávám, abych jí vyprovodil, ale najednou Věra křičí, že Karel zrovna parkuje. Nemůžeme najít v obýváku věci, které jsem z ní včera strhal a tak Věra popadne klíče a nahá utíká přes chodbu k jejich bytu a já rychle oblékám trenky a právě, když Karel vystupuje z výtahu zavírám dvířka od jističů našeho bytu a nadávám, že mi žárovka vyhodila jistič.
Pozdravím Karla a vyptávám se, kde byl a snažím se získat čas pro Věru, aby se mohla dát do pořádku. Asi za hodinu se ozval opět zvonek. Byla to opět Věra. Všechno je O.K., Karel se právě koupe a já si jdu pro mé věci. Dostanu na dobrou noc krásného francouzáka a příslib, že  zítra až Karel odjede na noční určitě přijde. V posteli spřádám plán, který ale mohu zrealizovat pouze se svým kolegou Pavlem.
V pondělí se  při ranní kávě Pavlovi chlubím, že mi snad samo nebe poslalo krásnou nadrženou samičku, ale že bych jí rád splnil její tajný sen a k tomu budu potřebovat právě jeho. Nebyl proti a protože žije sám z práce jsme zajeli pro nějaké pití a doma jsme si hodili malého šlofíčka, abychom byli na věru odpočatí. Věra zvonila chvilku potom, co její Karel s jejich škodověnkou opustil parkoviště. Otevřel jsem a Věra ze sbe hned za dveřmi stáhla domácí šaty pod kterými byla úplně nahá. Petře, vem si mne třeba tady na zemi, celý den si představuju jak mne mrdáš a už  umírám touhou po Tvém ocasu. Pojď, mám pro Tebe překvápko říkám a odvádím jí do obýváku. Tam na sedačce sedí Pavel, který se už také svlékl a dokonce si postavil ocas. Při pohledu na jeho ocas ženy omdlévají – má totiž kládu dlouhou 22 cm a v průměru 6 cm – hotové dělo. Věra zírá na toho tlustého čuráka a oči jí lezou z důlků. Tak to je moje překvapení pro Tebe, splníme Ti přání a vyšoustáme Ti sendvič, co ty na to ? Jájájá nenevíím, koktá Věra a až teď si uvědomí, že je nahá. Snaží si rukama zakrýt černou kundu i prsa, ale to by musela mít ruce jako lopaty. Pojď ho ochutnat ty kurvičko láká Pavel Věru na svého obra a Věra poklekne k jeho nohám, vyšpulí prdelku tak, že jí zírám až do právě rozevírající kundy a už též v Adamově rouše ulehám na zem mezi roztažené Věřiny nohy a už ochutnávám její růžové plátky. Pavel funí jako lokomotiva a když Věrka začne šílet v prvním vyvrcholení, pomalu ji zvedá a směřuje na svůj kůl. Kriste pane, ten se mi tam nemůže vejít heká Věra a já pozoruju jak pomalu do ní to tlusté bidlo Pavel tlačí.

Má ho tam opravdu jen kousek a Věra řve jako blázen. To už ale Pavel nevydrží a prudce přirazí. Věra ječí jako siréna a Pavel říká: vidíš kurvičko máš ho tam až po kořen, každá kunda ho spolkne. Přiráží svým čurákem do její kundy, laská její pěkná vemínka a já se začínám věnovat její prdelce. Chvíli jí šoustám jazykem, několikrát poplivám hnědý otvůrek a sliny prstem vpravuji do těsné prdelky. Už jí šukám třemi prsty a Věra houká jako sýček. Prdelka už se pěkně otevírá a tak rychle vytahuji prsty a nahrazuji je ptákem, který z té podívané stojí jako stožár vysokého napětí. Věra se ucpaná našema ocasama a příšerně řve. To nám však nevadí, za chvíli jsme s Pavlem sehraní a šoustáme ty její dírky o stošest. Za chvíli už Věru plníme a ona opět šílí při svém už asi třetím vyvrcholení. Vytahujeme ocasy a Věra padá na sedačku. Petře nalej pití, já jí ještě jednou udělám, říká Pavel a položí Věru tak, aby se prsty dostal do obou děr. Do ještě otevřených děr vrazí vždy tři prsty a šoustá s nimi Věru tak dlouho, dokud z ní na koberec neukapává kundí nektárek a Věra nepadne vyčerpáním. Teď si konečně připíjíme s Věrou – Petr na seznámení a tykání a já na naše dobré sousedské vztahy. Usedáme na sedačku, Věru bereme mezi sebe, každý uchopíme jeden prs a provádíme jí masáže. Kromě rukou zapojujeme jazyk i zoubky a Věra chrčí jako rozbité hodiny a v rukách už prohání naše klacky. Vykuř nám je na střídačku volá Pavel a Věra mezi nás poklekne, chvíli jednoho kouří a druhého honí, za chvíli se vystřídá a když Pavel uzná za vhodné, že ocasy jsou dost připravené pro další číslo, přikazuje Věře, aby na mne nasedla.

Můj pták do ní vniká bez problémů, za to Pavlův ocas trhá Věřinu prdel a ta řve tak příšerně, že popadám trenky, které leží na sedačce a cpu je Věře do otevřené huby. Povol tu prdel ty kurvo, řve na ní Pavel a uštědří jí několik ran na bělostnou prdelku. Uúúúž tam budúú řve Pavel, přirazí a já mám dojem, že propíchl i stěnu, která dělila naše ocasy. Věra je úplně mimo a my jí dlouho projíždíme její díry. Konečně Pavel stříká a za chvíli se přidávám i já. Ocas mám úplně mokrý od Věřiných šťáv, které se po dobu mrdání valily z její kundy a Věra, kterou jsem zbavil ústní ucpávky, hlasitě sténá. Máš nádhernou a těsnou prdel říká Pavel a lehce jí několikrát poplácá. Tak co líbilo se Ti to?, ptám se já. Bylo to moc krásné zamumlá a usne. Je hodina po půlnoci a my ráno musíme do práce. Chytneme Věru pod paží a odvádíme jí přes chodbu k jejímu bytu. Je jako náměsíčná a ani nás nevnímá. Položíme jí v ložnici na postel a odcházíme. Doma si ještě dáme panáčka, zhodnotíme naši jistě dobře vykonanou práci a jdeme spát. V práci Pavel stále mluví o tom, že bychom si to mohli zopakovat, ale ujišťuji ho, že bych si rád zašoustal s Věrou zase sám. Pokud si to bude chtít ještě ona zopakovat, tak se určitě domluvíme. Vždyť máme ještě skoro celý měsíc!

 

Odpoledne na mne čeká Věra dole u výtahu. Teda vy jste mi dali, nemůžu se ani posadit. Takže dneska nic nebude, ptám se ? Usmívá se a říká, že večer opět přijde a že si prdelka brzy určitě zvykne. Ve výtahu dostanu nádherného francouzáka, pomačkám
kozy a jdu se domů vyspat. Právě se chystám uvařit si ještě kávu,  když zvoní zvonek a Věra se řítí do našeho bytu jako lavina. Petře, honem, namazala jsem si prdelku krémem, vraž mi ho tam.  To
mě ho ale musíš postavit nebo si myslíš, že jsem se tu honil ? A než bys řekl švec, Věrka saje mého měkotu, který v její horké pusince roste a pod hbitým jazykem tuhne na kámen. Zajíždím s ním do vymazané prdelky a Věra tlumí křik do na zemi se povalujících jejích šatů. I když jí Pavel včera určitě pěkně roztáhl, dneska už je opět těsná a já do ní za chvilku nastříkám obsah koulí.

Odcházím do koupelny, neboť mám ptáka úplně bílého od krému, kterým si Věra promastila prdelku. I ona vyšplíchne kundičku a odcházíme do ložnice, kde se chvíli ukájíme v 69 a poté projíždím nadrženou kundičku. O půlnoci vyprovázím Věru ke dveřím. Je trošku nespokojená a uražená, chtěla ještě, ale můj čurák je úplně vyflusaný a já už bych rád spal. Vystrčím jí ze dveří a usínám snad ještě dřív než padnu na postel. V práci si mne Pavel dobírá, že mi ta kurvička dává zabrat a má pravdu, dneska rozhodně Věru nechci ani vidět. Nakonec se rozhodnu strávit noc u Pavla. Chvíli sledujeme v televizi fotbal, ale brzy odpadám a jdu spát.
I další den na mne Věra čeká u výtahu a udělá mi žárlivou scénu. Prý mne čekala celou noc a já se válel kdoví kde s nějakou kurvou ! Ty si mne snad pleteš se svým Karlem ne, říkám a jsem dost naštvaný. Je krásné, že jsi stále při chuti, ale já nejsem šukací stroj. Nakonec se nechám přemluvit a Věru pouštím do bytu. Rychle Petře, Karel šel nakoupit ! Tak takovouhle rychlovku zrovna nemusím a začínám se chovat pánovitě. Svlíkni se zařvu na ní a Věra už otevírá pusu na protest. Drž klapačku a dělej co jsem Ti řekl. Rychle se svléká a já pomalu stahuju kalhoty. Kuř ty děvko, zařvu a nechám se dlouho od Věry pokuřovat. Sleduju jak kouří a asi je pěkně nadržená, protože si rukou přehrabuje v kundě, která už vydává pěkně mlaskající zvuky.  Když zazvoní telefon, držím Věru za vlasy a táhnu jí sebou a než ho zvednu houknu na ní aby pořádně kouřila. Co kdyby to byla Zuzana ? Nemůžu riskovat, že mne bude podezírat, že jsem nebyl večer doma. Není to Zuzana, ale Věřin Karel. Když se ptá zda jsem neviděl Věru, začnu do telefonu schválně funět a říkám: neviděl, ale právě jsi mne vyrušil v práci. Mám tu jednu pěkně nadrženou kurvu, která mi ho zrovna kouří a vehementně se dožaduje vymrdání svých nadržených děr.

Hahaha směje se Karel. Ty se máš, nechceš helfnout, taky bych si rád zamrdal. Počkej zeptám se. Věra mi hrozí pěstí, ale nepřestává kouřit. Tak prý ne, ona  se stydí dělat to s dvěma najednou říkám Karlovi a ještě mu radím, aby si vymrdal tu svou až se vrátí. Když položím telefon, poručím Věře aby na mne vyšpulila prdel a už ho vrážím do té suché prdele až mne z toho bolí čurák. Opět tlumí řev v šatech a já jí za chvíli vysemením do střev. Ještě jí vrazím do kundy tři prsty, chvíli jí s nima šukám a pak jí posílám domů, aby přidržela Karlovi. Petře, nevěděla jsem, že jsi takový prase říká Věra když se v koupelně upraví a odchází domů. Po jejím odchodu odcházím do ložnice a za chvíli se za stěnou ozývají výkřiky právě mrdajících sousedů. Tak se to Karlovi povedlo.