Zdroj vlastní, náhled: Pinterest.com

Opravář mechanik

Viki, na víkend si nic neplánuj, slíbila jsem paní Novotné, že s ní pojedeš na chatu a opravíš jí co potřebuje. Byl jsem parádně nasraný. Za prvé, že mi říká Viki, jmenuji se Viktor a když jsem před rokem přišel na učňák a kluci poprvé uviděli ve sprše moje péro, hned použili větu z filmu Sněženky a machři: Viki, ty vole ty máš ale velký péro. Samozřejmě, že to hned roznesli po učňáku a jedna holka – učnice na prodavačku mne pozvala na rande.

Seděli jsme v parku u křoví, líbali se a ona mi najednou začala lovit v nohavici a vytáhla mi ho ven. Začala mi ho kouřit a za chvíli byl ztopořený do svých 20,5 cm. V tom vylítlo dalších 5 holek z křoví a řvaly údivem, ale na rande už se mnou žádná nechtěla jít, že bych jí natrhl kundičku. No a za druhé, že mi zamluvila víkend aniž by se mne zeptala. Novotná je sice celkem pěkná a příjemná ženská, ale že bych chtěl dřít na chatě jako otrok, to zrovna né. Táta sice o ní říká, že je to mrcha co při rozvodu oškubala toho svýho jako kohouta, ale nic bych za to nedal, že už jí projel píču. Zrovna nedávno jsem potají kouřil v okně, když se vrátil táta domů údajně z pivka a přitom já ho neviděl, že by prošel kolem mýho okna. No jo ale toho by máma těžko s Novotnou na chatu pustila.
V pátek na mne Novotná zazvonila abych jí pomohl zanést proviant do auta, abych jí tam neumřel hladem a za chvíli už jsme se plazili ucpanou Prahou k dálnici. Když mi poprvé řekla Viki, hned jsem jí poprosil, aby mi tak neříkala, že jsem na to alergickej. Tak jo, budu Ti říkat Víťo. Jestli někdy budu mít kluka, chtěla bych Víťu, to se mi vždycky líbilo, ale ty mi musíš říkat Táňo, nejsem zase tak stará jak si asi myslíš. Skládal jsem jí kompliment za komplimentem, že není vůbec stará a že je pěkná ženská a takovýto bla bla bla, aby rychleji ubíhala cesta. Po dálnici frčela jako Schumacher a za chvíli jsme byli na chatě. Nic moc velkýho, ale slušně zařízená. Pomohl jsem jí otevřít okenice, přinést věci z auta a zeptal se, co chce všechno opravit. Víťo nepospíchej, do neděle odpoledne máš času až až. Není toho tady zase tak moc. Vyměnit těsnění, posekat trávu a dělat společnost jedné opuštěné starší paničce, smála se až se jí třásly její pěkný kozičky. Nebude Ti vadit, když budu chodit tak jak jsem zvyklá . Jasně že né, řekl jsem, ale když se vysvlékla do podprsenky a tang, vadilo mi to, tedy spíš mému borečkovi v kalhotech. Ještě, že jsem měl kraťasy s širšíma nohavicema a mohl jsem ho tam trochu schovat, ale jí to určitě neušlo, protože mi tam pořád pokukovala a culila se jako měsíček. Udělej si taky pohodlí zašeptala mi u ucha, když jsem koukal z okna ven. Byla přitisknutá na mém nahém těle a já cítil, jak mne ty její špunty tlačí do zad. To je dobrý, půjdu posekat tu trávu. Sedni si, udělám kávu a půjdeme si jí vypít ven, na utři tam stůl a židle. Za chvíli přinesla na podnose kávu a nějakou buchtu a pořád se vyptávala, co učení, jak mne to tam baví, a proč jsem nešel raději na školu. A já jí odpovídal, že mne to baví a že je to učňák s maturitou a že i z toho můžu jít na vejšku, jak si přeje máma, ale zatím se vytrvale bráním. Ne že by mi vadilo učit se, ale rád bych měl svý peníze a nebyl odkázán na almužnu od rodičů. A co holku ? Máš už nějakou ? Nic vážnýho, machroval jsem. A kolik jí je ? Ani nevím proč, řekl jsem, že pětadvacet a ona vykulila oči. A ví to máma ? No jasně že ne, přeci jí nebudu říkat s kým šukám ne ? Ty jsi mi ale pěkně zkažený chlapeček a já myslela, že jsi ještě takové neviňátko. A dovedl bys jí být nevěrný ? Proč ne, vždyť říkám, že to není nic vážnýho a ona na mejdanech taky určitě není svatá. A jak to máš Víťo rád ? Nezlobíš se, že se tak vyptávám, to víš opuštěná ženská. Nevadí, proč by mělo, je to lidský ne ?
Najednou mi seděla na klíně a vypustila kozy z podprsenky. Víťo, jaký jsou ? Už jsi měl takovýhle v ruce ? Sáhni si, že jsou ještě pěkně tvrdý, má je taky tak tvrdý a má takový tvrdý bradavky ? Měl jsem úplně sucho v krku, třásl jsem se jako ratlík a najednou ze mne vylítlo: já kecal ještě jsem nikdy ne to. Fakt ne, tak pojď já Tě zaučím chceš ? Ani nečekala jestli řeknu ano a už mne táhla do sprchy. Stáhla mi kraťasy a když uviděla mého velkého čuráka, vykřikla překvapením. Zkoumala ho rukama, hladila a nakonec mi ho začala kouřit. Po několika přírazech do pusy jsem začal stříkat. Bylo toho na ní asi moc a tak ucukla a dostala parádní sprchu semene přímo na obličej. Rychle se osprchovala, umyla mi ocas a už mne táhla do postele. Vítečku, vylízej mi kundičku, řekla a roztáhla nohy. Byla bez jediného chloupku, měla pěkné macaté pysky a při jejich rozevření na mne jukal velký poštěváček a vypadly dlouhé závojíčky. Pochutnával jsem si na všech těch krásných kundích dobrůtkách, když se Táňa prohnula a začala jí z kundy stříkat tekutina, nejdřív jsem myslel, že čúrá, ale bylo to světle bílé a lepkavé (později mi došlo, že je to tzv. mokrý orgasmus). Pojď Vitoušku, zasuň mi ho tam, ale pomalu není na takovou délku zvyklá. Zvykla si rychle, protože za chvíli už jsem ho do ní zasouval až po kořen. Házela sebou, chrochtala, skučela, křičela a nakonec se opět vzepjala a naše společné výrony se v její kundě pěkně promíchaly. Ležel jsem vedle Táni, která už opět svírala v ruce můj ocas a stále šeptala, že takovou krásnou kládu ještě neviděla. Ani nevím proč, ale najednou jsem se zeptal, zda jich viděla už hodně. Zdálo se mi jako by se začervenala a řekla, že dost.
Víš začala jsem dost brzy a mám to pořád moc ráda. A proč ses teda vdávala ? No víš byla jsem těhotná a nevěděla s kým, takže Novotný byla nejvýhodnější partie, tak to odnesl. Ale vždyť nemáš dítě. No víš pak jsem potratila. Novotný byl opět na cestách a já šla ke kámošce na mejdan a nějak se to zvrtlo a bylo to pryč, ale byla jsem ráda. Ty si chodila na mejdany, kde se šukalo ? No, kdybys chtěl vezmu Tě někdy s sebou. Ty chodíš i teď ? No, kdybych měla na stálo Tebe, určitě bych nechodila, ale jsi mladý a budeš mít holek jako máku.
Ale moc mluvíme a málo šukáme zasmála se a už si ho zase ládovala do pusy. Kouřila nádherně a za chvíli už jsem měl výstřik zase na krajíčku. Rychle mne pustila a nasedla si na koníčka. Ležel jsem jako paša, občas natáhl ruku, abych stiskl jemně bradavku a právě když Táňa začala upouštět šťávu vystříkal jsem jí kundu i já. Přesto ta čubka neměla dost a začala mi ho olizovat a rvala si ho do huby až se dávila. Ty jsi ale pěkný číslo Víťo, Tobě pořád stojí, no jo mládí. Najednou si klekla a šeptala, abych jí to udělal do prdelky. Měla ten otvůrek celý oblepený, jak jí z kundy vytékala šťáva se semenem a tak jsem jí začal rozevírat prdel prsty a než se nadála rval jsem se do ní celou svou délkou. Ježiši ta řvala jako kráva, ale když jsem z ní strachy vyjel, začala řvát ať ho do ní naperu, že to bylo moc krásný. Tak proč tak řveš, bál jsem se, že Tě to bolí. Ale řev patří ke krásné mrdačce, to si zvykneš. V duchu jsem si řekl, že už neucuknu, kdybych jí měl rozpůlit. Mrdal jsem tu těsnou prdel pěkně dlouho a Táňa už padala únavou. Nevím co mne to napadlo, ale najednou jsem jí pleskal přes prdel a řval aby přirážela a ona měla prdel úplně rudou a opravdu se začala napichovat k mému ocasu dokud jsme jí prdel pěkně nevykropil. Pak jsme usnuli.
Když jsem se vzbudil Táňa vedle mne nebyla. Běhala nahá po kuchyni a ještě se leskla po ranní sprše. Čurák už mi zase stál a tak jsem jí položil na stůl, začal jí lízat a za chvíli už jí fest mrdal. Opět řvala jako kráva a kolem ocasu mi výtékal pramínek šťávy. Dostala dva gejzíry semene bez vytažení a já odešel do sprchy. Po snídani jsem šel raději posekat tu trávu, protože bych se na to asi zase celý den nedostal. Ta stará děvka by prcala snad celý den bez přestání. Když jsem jí ten den večer vystříkával po šesté, byl jsem vyždímanej jako citron, ale ona neměla pořád dost. Když jsem se v noci probudil Táňa v chatě nebyla, za to u vedlejší chaty se ozýval její řev. Ta děvka ještě šukala u souseda, ale já byl v tu chvíli rád. Ráno vedle mne spala jako kdyby se nic nestalo a já si prohlížel její kozy, které zdobily velké kousance. Tak to je pěkně šoustavá děvka, když jí nestačil ten můj utahovák, jak mu říkala.. Zatřepal jsem s ní, aby vstávala, že chci jet domů. Lezla po kolenou a prosila, abych ještě zůstal, že chce ještě prcat a že můžu chtít všechno na světě a ona mi to splní. Úplně všechno ? Tak jdi pro souseda, chci vidět co Ti dělal, žes tak přepychově řvala. Chvíli protestovala, ale když jsem jinak nedal, vzala si plavky a odešla. Za chvíli se vrátila s pupkatým starým dědkem, držel flašku s pivem a houkl na mne. Tak ty chceš vidět jak Táničku uspokojuju jo, tak čum holobrátku. Strhl jí plavky, hodil na postel, dopil pivo, flašku jí zarazil do kundy a rval jí tam co mu síly stačily. Při tom jí hryzal cecky a nechával na nich další a další kousance. A Táňa řvala jako šílená a když se začala kroutit vytáhl z ní flašku a z kundy jí stříkalo jako z vodotrysku. I když hekala a prosila nepřestával jí dál kousat a já byl tak vzrušenej, že jsem do ní znovu narval čuráka a bušil do její kundy, dokud jsem se neudělal. No vidíš mladej, jsi šikovnej. Když s ní budeš někdy chtít pomoct tak zavolej, rád vypomůžu, to víš čurák už mi neslouží jako za mlada, ale uspokojit takovouhle čubku je pro mne potěšením. Však má moje školy holka. Šel do lednice vyndal další pivo a odešel. Já odešel ven před chatu, kde jsem se vystavil slunečním paprskům a v hlavě spřádal plán, jak tuhle děvku uspokojit se svejma kámošema. Když se Táňa prospala jeli jsme domů. V autě mi dala peníze za posekání trávy, aby máma neměla kecy a předala mne matce s díky, že jsem jí moc pomohl a s prosbou zda jí zase někdy budu moct pomoct na chatě.O tom jak moje zařazení opraváře a údržbáře pokračovalo napíšu zase příště.