Před rokem jsme o něm napsali na jiném našem periodiku: 

Představ se nám prosím.

Jmenuji se Michal Sütö, ale od puberty se mi říká jednoduše jen Miky. Původně jsem z Ostravy, od 18 let jsem žil v Praze a posledních 6 let žiji v malé vesničce u Písku. Živím se nejen focením a scoutingem, ale také pracuji jako referent ve finanční společnosti. V plnoletosti jsem si okusil, jaké je to být hercem v lechtivých filmech a také moderování v internetové televizi. Mou velkou láskou je jídlo (což jde na mne vidět) a samozřejmě doba strávená v ateliéru a posléze u počítače při retušování stovek fotografií. A rozhodně nesnáším nudu a rád se vzdělávám. Mám za s sebou několik kurzů fotografování a líčení, tzv. fotomakeupu a stále hledám nové a nové výzvy.

Jakou tvorbu nabízíš? 

Nejčastěji se zabývám focením osobních i firemních portrétů, uměleckých aktů a stylu Glamour a Boudoir. Také fotím formou TFP. Tato forma je vhodná pro modely, kteří chtějí ušetřit za kvalitní fotografie, avšak musí souhlasit s veřejnou prezentací mnou vybraných fotografií.  Občas se také zabývám scoutingem, tzv. vyhledáváním modelů pro různé projekty. Nejčastěji hledám sportovně založené kluky na focení aktů pro fotografy a produkce.

Kde fotíš? 

V Praze mám pronajaté tři ateliéry. Na Chodově, Pankráci a IP Pavlova. Chodov mám rád, protože se zde může fotit i pod sprchou a IP Pavlova, ten je nově zrekonstruovaný a vhodný na focení hodně oblíbeného stylu Boudoir. Na Pankráci fotím občas rodiny s dětmi.

Je nějaké omezení pro zákazníky? 

U mne žádné omezení v podstatě nejsou. Jen osoby mladší 18-let fotím pouze s doprovodem dospělé osoby nebo předem podepsané smlouvy.

Kolik u Tebe stojí focení? 

Ceník služeb mám uvedený na mém webu. Jde spíš o orientační ceny, protože ne každému vyhovuje sestavený balíček. Ke každému klientovi přistupuji individuálně.

Kontakty na Tebe

Pro mne nejlepší komunikace je prostřednictvím emailu, poté telefonicky. Na Facebooku jsem ale skoro nonstop.

Mobil: 777 737 864

Web: www.fotomiky.eu

FB: www.facebook.com/photomikysuto