Sleva! Poppers PURE GOLD Zobrazit větší

Small PURE GOLD - TOP cena ČR

Nový produkt

Poppers PURE GOLD - jeden z nejlepších produktů, co se týče účinnosti v současnosti. Maximálně výhodná cena. Zejména pak pro věrné a platinové zákazníky.

Více informací

Ihned čerstvé k dodání!

200 Kč

-49 Kč

249 Kč

nejsme plátci DPH

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Více informací

Nejlepší novodobý poppers, který vyřeší starosti, co pokaždé zkoušet, když toto funguje spolehlivě účinně pokaždé, má to zcela dokonalou lahvičku, dobře to i vypadá a hlavně je to za velice dobrou cenu + maximálně diskrétní zásilka:

Účinnější v čištění více než Rush Ultra Strong.

Z této ceny - věrní zákazníci - 10 % (2 objednávky u nás - a platinoví zákazníci - 13 % dolů. Věrnost u nás se vyplácí v ponížení ceny ze standardních cen stálou další slevou.


Dřívější text:

Poppers PURE GOLD je čistič pro všechny, kteří se nebojí v práci experimentovat a je předurčen k úspěchům! Tenhle poppers je silná exploze v malé lahvičce. PURE GOLD- to byla bomba - si řeknete po jeho vyzkoušení.

Zákazník uvedl: "někdo těmto klasickým Angličanům moc nevěří, protože už jsou tady dlouho, ale přitom třeba tento ještě nevyzkoušel. Nebudu Vám nic namlouvat a nechám to na vašem zvážení. Jedno je ale jisté. Tady neplatíte značku, ale kvalitu, která je uvnitř lahve".

10 ml

 

POZOR: 

Poppers jsou v ČR v našem eshopu prodávány jako vysoce koncentrované průmyslové (nitritové) čističe na audiohlavy, videohlavy a zejména kůži. Perfektní pro čištění penilních kroužků, kombinéz, pout a ostatních FETISH kožených a erotických hraček a pomůcek. Vynikající čistič pro čištění kůže v průmyslu - zobrazit celé poučení - Co jsou to POPPERS .. 

Nová služba placeného rande - pro mladší i starší - klikni na foto

Jak často odesíláme zboží k Vám? 

Pokud nenastane mimořádná situace, tak od pondělí do čtvrtka objednávky přijaté do 17.00 hod zasíláme týž den. Zboží zasíláme výhradně Českou poštou za 75 Kč při platbě předem nebo za 110 Kč při platbě na dobírku. Pokud zašleme objednávku jako Balík do ruky nebo na poštu, je to náš dárek konkrétnímu zákazníkovi a nelze jej žádným způsobem vymáhat v jiných případech. Doby odeslání se liší dle jednotlivých kategorií zboží od 1 až do 3 dnů od přijetí objednávky. Více info o době dodání v sekci Podmínky dodání v patičce stránky.

Chcete i Vy nějakou slevu? Pro naše slevy platí jasná pravidla: 

1. Přidejte si nás do přátel na Facebooku (www.facebook.com/LahvickyPoppers/), dejte nám LIKE a napište nám o tom na email jednatel@AdultMedia.cz = sleva 5 % na poppers a erotické hračky.

2. Platťe své objednávky předem na bankovní účet a napište nám o tom na email, že vždy takto platit budete = sleva 5 % na poppers a erotické hračky.

3. Udělejte u nás 5 objednávek v jakékoliv výši = sleva 10 % na poppers a erotické hračky – uděluje admin nebo na upozornění Admina emailem – zákazník získává statut „věrného zákazníka“.

4. Utraťte u nás 15 tis Kč v součtu svých objednávek: sleva 13 % na poppers a erotické hračky – uděluje admin nebo na upozornění Admina emailem – zákazník získává statut „platinového zákazníka“.