Vyrobili kluci z 3ARTatelier - v CAFE DE LA OSTRAVA - osobně k prodeji za 990 Kč tyto výstavní kusy předváděcí na místě v klubu v Ostravě možné - u mě pouze na objednávku s dodáním cca do 14 dní od přijetí Vaší platby na můj účet - přímo zasláním z dílny 3ARTAtelier v dárkovém balení - bohužel již za novou výrobní cenu po zdražení všeho 1399 Kč (- Vaše věrnostní slevy ale).

Spolupracuji osobně v marketingu s klubem CAFE DE LA OSTRAVA a kluci z 3ARTatelier zase spolupracují s tímto klubem - takže se Vám za ně můžu zaručit - že dodají jenom kvalitní zboží a včas. 

Líbí se Vám, chcete taky takový?

Poslední sestava 3artu umí vytvořit jak jedinečný nábytek a interier klubů, kaváren, VIPek a šaten umělců, tak i mimořádné originály lamp, obrazů a soch, stejně jako nezaměnitelný exteriér.

Zakázkově se věnujeme jak větším objektům, tak i drobným upomínkovým předmětům (popelníky, stojánky, svícny, sošky a další jiné artefakty).

Využijeme vaši pokladnici nedodělků, nepovedených kousků, střípků i zbytků, znatelných prvků vaší výroby nebo prodeje.

V rámci možností vše kovové, co za vás mluví a co vás prozradí, ozubené pastorky, víčka, ventily, výlisky, rozvody, kolínka a jiné, u nekovových částí se společně poradíme a zkusíme najít řešení.

V nabídce máme svícny, rámy zrcadel, popelníky, sošky, stojánky vonných tyčinek a další, z větších pak samozřejmě nový a neosahaný nábytek naší chill out zóny.

Přizpůsobíme se přáním a požadavkům, připravíme pro Vás vše, co zde naleznete i nenaleznete.

Drobnosti zasíláme po objednání u nás nebo ve spřátelených e-shopech, větší a těžší doručíme po vzájemné dohodě.

Vše si můžete vyzvednout osobně.