Aktuální články

Navštivte náš blog

Czech erotic guide

GAY erotic guide:  Sauna Labyrint Praha

GAY erotic guide: Sauna Labyrint Praha

Tohle je moje nejoblíbenější Gay sauna v Praze. Majitelům se podařilo nemožné a vytvořili v Praze obrovské GAY erotické relaxační centrum. Jednoznačně doporučuji. 
GAY erotic guide:  Sauna David Praha

GAY erotic guide: Sauna David Praha

Nejedná se o největší GAY saunu v Praze, ale nabizí tak trochu jiný přístup ke svým hostúm a především - dlouhodobou tradici. Nedaleko Florence v docházkové vzdálenosti. Jednoznačně doporučujeme. 
GAY erotic guide:  Club U Rudolfa Praha + EN

GAY erotic guide: Club U Rudolfa Praha + EN

TOP PRAGUE GAY CLUB. Nejlepší podnik v Praze, co znám. Nejlepší obsluha, kterou zná každý pořádný pivař. Nejlepší poloha v samotném jádru České republiky na Václavském náměstí. VIDEO GUIDE. 
GAY erotic guide:  Beton Ostrava

GAY erotic guide: Beton Ostrava

O tomto klubu se na veřejnosti moc neví. Jeho majitel zaručuje opravdovou diskrétnost v prostředí, které si zamilujete stejně jako já. Pokud máte rádi GAY FETISH, tento klub Vám jednoznačně doporučuji, i kdyby jste do něj měli na páteční akci jet až z Prahy. 
HETERO guide: Cross Club Praha

HETERO guide: Cross Club Praha

Nejsofistikovanější klub v Praze,  co znám. Jeho interiér i exteriér je jedno velké umělecké dílo abstraktního umění v kovu a součástek nejrůznějších motorů. V tomto Clubu se vždy budete cítit dobře. Každý den jiná hudba.  VIDEO GUIDE. 
GAY erotic guide:  Alcatraz Club Praha

GAY erotic guide: Alcatraz Club Praha

TOP PRAGUE GAY CLUB. Nejlepší poloha, nejlepší interiér, nejlepší atrakce, nejvíce prostoru, nejzkušenější majitel - nejvíce rozkoše v hříchu. VIDEO GUIDE. 
GAY erotic guide:  Termix Praha

GAY erotic guide: Termix Praha

TOP PRAGUE GAY CLUB. Současná nejlepší a každý týden nejvíce natřískaná GAY diskotéka v Praze. Úžasná hudba a spousta převážně mladších kluků a metrosexuálů. Velice designové prostředí - VIDEO
HETERO erotic guide: + BI: BDSM Studio Brno

HETERO erotic guide: + BI: BDSM Studio Brno

Jsme DarkCat – nový, diskrétní, vysoce specializovaný Privátní SEX – FETISH Club v Brně + VIDEO
GAY erotic guide:  Bar Flirt Praha

GAY erotic guide: Bar Flirt Praha

Útulný menší bar v samostném centru Prahy, který Vám opravdu doporučujeme. Pokud něco důležitého potřebujete probrat s kamarády nebo zaflirtovat, neváhejte a pospěšte tam. Milá obsluha a normální ceny za pití. 
GAY erotic guide:  Sauna Babylonia Praha

GAY erotic guide: Sauna Babylonia Praha

Toto byla moje první sauna, do které jsem před 22 roky zavítal. Dlouho se zde nic neměnilo a vždy zde bylo narváno a člověk si toho hodně užil. V roce 2013 prošla rekonstrukcí, která ji změnila na opravdouvou oázu klidu a odpočinku + VIDEO - Osobně doporučuji
GAY erotic guide:  Up&Down Bar Praha

GAY erotic guide: Up&Down Bar Praha

Klub TEMPLE opět v provozu pod novým názvem dvou samostatných barů - UP DENNÍ - DOWN - NOČNÍ - pokud chcete v Praze společnost několika mladých kluků - neváhejte a vyrazte právě tam ! Osobně doporučuji. Super muzika a taneční parket. 
HETERO erotic guide: + BI: Sabinovka Praha

HETERO erotic guide: + BI: Sabinovka Praha

Jedinečný moderně zařízený erotický klub na Žižkově v Praze, kde Vás překvapí vždy něco nového. Pokud jste tu dosud nebyli, pak sem určitě zavítejte. HETERO + GAY + BI. VIDEO průvodce. 
GAY erotic guide:  Piano Praha

GAY erotic guide: Piano Praha

Bar Piano už je v Praze minimálně 20 let. Kdykoliv jsem sem zavítal, vždy tu bylo dostatek hostů. V minulém roce převzal podnik nový provozovatel a udělal několik dalších změn k lepšímu + VIDEO
GAY erotic guide:  RIO Bar Ostrava

GAY erotic guide: RIO Bar Ostrava

Nejlepší GAY podnik v Ostravě. Stovky mladých gayů každý víkend. Jedinečná atmosféra a hudebbní produkce. Pokud se chystáte do Ostravy - RIO Bar musí být Vaší jednoznačnou volbou + VIDEO
GAY erotic guide:  Lemon Music Club Brno

GAY erotic guide: Lemon Music Club Brno

Pamatujete na starý KINGS v Brně? Potom se jmenoval DEPO. Vždycky tu bylo narváno. Od 9. března 2016 jej převzal nový majitel a udělal z něj - LEMON. Tak trochu jiný hudební klub v centru Brna, kde se schází - nejen gayové. 
GAY erotic guide:  Termax Praha

GAY erotic guide: Termax Praha

TOP PRAGUE GAY CLUB. Největší GAY diskotéka v Praze. Super moderní prostředí. Obrovský taneční parket, 2 bary, a spousta diskrétního posezení. Za moji osobu - nejlepší klub v Praze + í VIDEO z 16.9.2017 
GAY erotic guide:  DarkCat Brno

GAY erotic guide: DarkCat Brno

Mens NAKED párty každý čtvrtek v DarkCat v Brně. Už se to rozkřiklo, takže v poslední době je tam vždy kolem 8 lidí minimálně - VIDEO PRŮVODCE UVNITŘ
GAY erotic guide: HEAVEN Olomouc

GAY erotic guide: HEAVEN Olomouc

Již 3 roky funguje v Olomouci GAY klub, který tvrdě konkuruje všem známé Divě, která je zde již 2 desetiletí. 
GAY erotic guide:  Daves Club Brno

GAY erotic guide: Daves Club Brno

Oblíbený GAY klub v centru Brna na Hybešově ulici. Nedávno proběhla rozsáhlá rekontrukce, takže prostory klubu nabraly na kráse i funkčnosti a zajít sem na drink je opravdu jedno velké duševní potěšení. 
GAY erotic guide:  Club Diva Olomouc

GAY erotic guide: Club Diva Olomouc

Nejstarší a nejznámnější gay bar v Olomouci. Oba majitele znám od nepaměti a jejich Divu i služby Vám mohu plně doporučit - Neváhejte + VIDEO