Aktuální články

Navštivte náš blog

GAY pozorovatel

GAY POZOROVATEL - Termax Darkroomy

GAY POZOROVATEL - Termax Darkroomy

7. DÍL - NAŠE NOVÁ VLASTNÍ EDICE. Minulý týden zde probíhala Iboys párty a darkoom byl občasně využitý pro pocity uvolnění a relaxace. Před 20 roky zde však byly orgie v živočišnosti - čtěte: 
GAY POZOROVATEL  - bareback v Labyrintu

GAY POZOROVATEL - bareback v Labyrintu

VLASTNÍ EDICE - 6. DÍL. Nejlepší zážitky jsou vždy ze sauny Labyrint. Nejraději tam chodím, protože mají luxusní vybavení saunovacího komplexu. Tento bareback jsem tu viděl minulou sobotu ze vzdálenosti 1 metru v páře. Čtěte:
GAY POZOROVATEL  - BI gruppen Brno

GAY POZOROVATEL - BI gruppen Brno

5. díl. NAŠE NOVÁ VLASTNÍ EDICE. Byl jsem v Brně v šukacím klubu se podívat na gruppen a co sem tam viděl mě mile překvapilo. HETERO, BI i GAY najednou v jednom chumlu - čtěte: 
GAY POZOROVATEL  - Neskutečné rande

GAY POZOROVATEL - Neskutečné rande

- 4. díl. POZOR - NAŠE NOVÁ VLASTNÍ EDICE. Co zvráceného se můžete dozvědět, jako já před 2 dny na tomto mém rande, si pojďte přečíst do této mé erotické povídky dle skutečné události. Jak dokážou být lidé nechutní .. 
GAY POZOROVATEL - sauna David

GAY POZOROVATEL - sauna David

3. díl. POZOR - NAŠE NOVÁ VLASTNÍ EDICE.  Podrobnější reportáž z prestižní gay sauny David. Jak to zde vypadá, a co od tohoto podniku můžete čekat, -  se silně erotickou zápletkou, kterou sem zde viděl a můžu zprostředkovat touto cestou. Nová erotická povídka je tu. 
GAY POZOROVATEL  - Factory - díl 2

GAY POZOROVATEL - Factory - díl 2

POZOR - NAŠE VLASTNÍ NOVÁ EDICE. Minulý víkend jsem v rámci svých expedicí po nočních klubech a přiblížení vám, našim čtenářům, co se v nich děje – zavítal také do známého FETISH sex clubu FACTORY v Praze. Zde se dozvíte, co se tam děje. 
GAY POZOROVATEL - Sauna Labyrint - díl 1

GAY POZOROVATEL - Sauna Labyrint - díl 1

POZOR - NAŠE VLASTNÍ NOVÁ EDICE. Pohybuji se v terénu. Navštěvuji kluby. Zejména ty erotické. Každý týden Vám přinesu 1 nový – reálný příběh – co sem, -  v kterém klubu viděl. Nový typ EROTICKÉ POVÍDKY. Více info