DOPORUČTE TENTO CLUB I OSTATNÍM  - STISKNUTÍM TLAČÍTKA DOLE - SHARE

Privátní SEX - FETISH Club + SexShop - GAY FRIENDLY

Adresa Clubu: 

DarkCat.cz – ONLINE aktuální informace o počtu klientů v klubu !

Příční 129/22 – 5 minut chůze od Koliště

602 00 Brno

tel: 731 733 743 – pronájem GAY AZYL a BDSM mučírny

MEN´S NAKED PÁRTY v DARKCAT v Brně

Nahotu, tedy to, že na sobě nemáme žádný oděv, samořejmě každý chápe odlišně. Někdo se k ní staví, jako k formě exhibicionismu, někdo má jen prostě rád tělo bez oblečení, ten stav volnosti...

Tak či tak, je mezi námi spousta příznivců, kteří rádi obdivují nahé tělo a nebo dávají to své na obdiv někomu jinému. A proto jsme se rozhodli v našich prostorech pořádat pravidelné čtvrteční Men's NAKED PÁRTY, které navazují na naši čtvrteční PÁNSKOU JÍZDU, která je od 15 hod s pánskou obsluhou.

A co tedy můžete u nás zažít? To, že se jedná o nahou párty, je zřejmé. Každopádně, co si na sobě můžete ponechat, jsou ponožky a boty, do kterých se dá zastrčit kondom, pro případ toho, že natrefíte na někoho, s kým bude fungovat sexuální chemie a vy si to budete chtít užít se vším všudy.

K dispozici jsou u nás na tuto párty veškeré naše prostory, tzn. kabinky se sling koženou houpačkou, malý azyl s malou houpačkou a velký azyl, zřízený do stylu mučírny, jehož vybavení můžete či nemusíte využít. Ale pro informaci najdete zde kříž, pranýř, šukací kostku, klec, pouta, lana, obojek, vodítko, plácačky, rákosky atd. a v neposlední řadě taky velikánskou postel 2x2 m, na které se dá pořádně zařádit. A samozřejmě nesmí chybět ani další naše sling kožená houpačka, na které si to prostě musíte vyzkoušet, protože pak už nebudete chtít jinak.

Máte také možnost zakoupit si erotické hračky v našem sexshopu, kde máme momentálně velké slevy. Naše prodejna nabízí opravdu velký výběr chemických čističů POPPERS za úžasné ceny od 299 Kč do 500 Kč dle kvality a účinnosti. Minimálně 10 druhů skladem, bez volání a objednávání, prostě jen přijdete a diskrétně si zakoupíte, co potřebujete. Jsme kousek od centra, takže pár kroků k nám a můžete stylově v erotickém duchu překvapit svého miláčka za pár korun, nebo si udělat opravdu velkou radost sobě. Anální kolíky, masturbátory Tenga, vibrátory, BDSM kožené pomůcky, které jinde nenajdete a spoustu dalšího je zde k mání. Rovněž si zde můžete prohlédnout a objednat SLING, který je ZDE přiblížen. 

Men's NAKED PÁRTY tedy navazuje na PÁNSKOU JÍZDU, začíná ve čtvrtek v 19 hod a otevřeno máme až do půlnoci. Takže je spousta času na pořádné hrátky... Užít si to k nám ale můžete přijít i v kterýkoliv jiný den, třeba do našich videokabinek s gloryhole, které jsou pro vás otevřeny každý den, mimo neděle, od 10- 22 hod nebo si se svým přítelem můžete ozvláštnit sex v našem BDSM azylu.

SPOLUPRACUJEME