Po ukončení školy jsem nastoupila na měsíční brigádu do jedné místní firmy,kde jsem pracovala jako expedientka ve skladě. Výrobky firmy jsme vyváželi do celé Evropy i na jiné kontinenty. Jednoho krásného červencového dne jsem měla nakládat kamion do Španělska. Zboží už bylo připraveno na rampě. Asi v 15 hod.přijel kamion a z něho vystoupili dva fešáci. Mohlo jim být asi tak 26 až 28 let, opálení a sportovních postav.A hned na mne : “Tak šéfová,co to bude,kam to bude,tak se do toho dáme apod. “Byli samá řeč a práce jim šla rychle od ruky. Během nakládání měli různé narážky na mne a taky ten starší se mě najednou zeptal,jestli bych nejela s nimi na výlet, že budeme za pět dní zpátky. 


Mladší se hned přidal, ale já, že to nejde, že nevím, co by tomu řekli doma. V práci mi to nevadilo,protože tam jsem měla za dva dny končit,tak bych si to skončila dříve. Ale oni nepřestávali do mne hučet až jsem řekla, že se tedy skočím zeptat domů,jestli mě pustí. Za měsíc mě bude už 19, tak nemusí mít strach,že se ztratím. Doma jsem rychle rodičům vysvětlila jakou jsem dostala nabídku na výlet do Španělska, že to jsou řidiči z našeho města,tak že nemusí mít strach. Po chvilce naši svolili a já jsem utíkala do firmy to klukům povědět. Ten starší mi povídal,ať si sbalím pár věcí na sebe,moc toho není potřeba, hlavně plavky,nějaké šortky a triko,mladší se přidal,že podprdu a kalhotky nemusím, že by mě stejně jenom překážely. Tak jsme se tomu zasmáli a sraz jsme měli ve 23 hod.na firmě. Přišla jsem včas,ale kluci už tam byli a připravovali vše na cestu. Za chvíli jsme nasedli a vyrazili. Nejdříve jsme se představili. Starší,který nyní řídil se jmenoval Mirek, mladší Tomáš a já jsem Zdena jsem řekla. Začala nenucená zábava, vyprávěli se různé příhody, vtipy a cesta rychle ubíhala. Asi po dvou hodinách jízdy jsem byla celá spocená, tak jsem řekla Mirkovi, jestli by nemohl někde na odpočívadle zastavit,že bych si vzala něco jiného na sebe, že mi je velké vedro.
Mé prosbě bylo vyhověno a po několika kilometrech jsme zastavili na parkovišti. Kluci vystoupili z kabiny a já měla dost místa na převlečení. Vzala jsem si na sebe volné triko s výstřihem a skládanou minisukénku,v tom jsem se cítila nejlépe. Když jsem vylezla z kabiny, mohly klukům oči vypadnout. Moje dlouhé štíhlé nohy s pěknou prdelkou, štíhlý pas a moje pevné trojky s trčícími bradavkami a holé bříško s kroužkem v pupíku, udělaly své. V jejich kraťasech jim hned vyrostly takové boule, že se to nedalo přehlédnout. Přistoupili ke mne,jeden ze zadu, druhý zpředu a prohlíželi si mě, jako kdybych spadla s měsíce a byla jediná ženská na naší planetě. Začali okolo mě chodit a po chvilce mě Tomáš pohladil po zadku, Mirek mi přes ramena sjel až přes prsa na bříško a oba pokračovali v jemných dotecích mého těla. Bylo to velice příjemné a začínalo se mi to líbit. Jejich boule v kalhotech ještě více zmohutněly a já jsem se také odvážila oba přes ně pohladit. Odměnou mi bylo jen jejich hlasité vzdechnutí. Pomalu jsme se odebírali na zadní část kamionu kam nebylo odnikud vidět.
Když jsme zašli za kamion, Mirek mi sundal triko a Tomáš rozepnul sukni. Stála jsem tam jen v kalhotkách a zírala na jejich udivené obličeje a boule v rozkroku. Přitáhla jsem oba za kalhoty, rozepla jim zipy, ale v okamžiku měli oba kalhoty dole. Jejich mackové pořádně napínali slipy, až jsem měla strach,že jim prasknou.Chytila jsem Tomášovi slipy a stáhla je dolů, totéž jsem učinila i Martinovi. Jejich pomocníci vystřelily z uvěznění a byl na ně překrásný pohled. To už ale ze mne Tomáš roloval kalhotky se slovy, že jsem je měla nechat doma aby nepřekážely.Asi měl pravdu.Chytila jsem oba jejich ocasy a začala je pomalu honit.
Martin si mě otočil a ze zadu mi masíroval kozy a bradavky. Já jsem se pomalu ohýbala abych dostala Tomášovi na ocas abych mu ho mohla vykouřit. Vystrčila jsem na Martina svůj zadeček, ten hned poklekl a začal mi lízat kundu. Nejdříve ji protáhl prsty, rozhrnul závojíčky, promnul poště vák a začal krásně lízat. Já jsem jen vrněla, nemohla jsem moc křičet, protože jsem měla Tomášův ocas v puse. Tomáš mi přidržoval hlavu a pravidelnými tahy mě mrdal do pusy. Jeho dlouhý ocas mi narážel až na mandle a bylo to krásné. Martin mě mezi tím dovedl lízáním k prvnímu orgasmu a odměnou mu bylo moje velké množství šťávy, které vystříklo z mé kundy do jeho úst. Postavil se za mne a já cítila jeho ocas mezi půlkami. Strčila jsem ruku mezi nohy, chytla jeho ocas a nasadila na vstup do pochvy. Martin přitlačil a jeho čurák do mě vjel jak po másle a začal mě dlouhými tahy šukat. Tomáš ještě pořád mrdal moji pusinku. Já jsem mu už drtila koule aby se už do mne vystříkal, ale měl dobrou výdrž.Zatím Martin přidal na rychlosti a tvrdosti. Začalo se mi to strašně líbit a ještě jsem ho pobízelaslovy: “pořádně mi zmrdej tu moji díru,pořádně ji naplň semenem, ať se utopí v tvé mrdce,moje kunda to vydrží,pořádně mi mačkej kozy a bradavky,to je nádhera,já snad umřu blahem! “V tom jsem cítila,že se Tomášův ocas začíná ve mně nějak cukat za chvilinku Tomáš zařval a už se z něj valilo semeno do mé pusinky.
Měla jsem co dělat abych ho stačila spolykat. Pěkně jsem mu čuráka dosucha olízla a políbila ho. Teď jsem se mohla ještě více předklonit aby Martin do mne ten svůj buchar dostal co nejdále. Bylo to úžasné,už ani nepamatuji,kdy jsem si takhle zamrdala. Najednou Martin ještě zrychlil a po několika tazích ho do mě prudce zarazil až jsem vykřikla a moje kunda se začala plnit jeho horkým semenem, které se mísilo s mojí kundí šťávou. Byla jsem velice spokojena a chvíli si ještě v klidu vychutnávala Martinův pomalu vadnoucí ocas v mé díře. Když ze mne vyjej,semeno s mojí šťávou mi bohatě teklo po obou stehnech až na zem .Bylo toho neuvěřitelné množství.Tomáš mi podal jeho slipy abych se utřela. Kluci na sebe natáhli jen kraťasy a museli jsme zase pokračovat v jízdě. Martin se mě zeptal,jestli se budu převlékat každé dvě hodiny. Všichni jsme se tomu zasmáli a já jsem jim řekla,že to stihnu i bez převlékání. Martin musel ještě jet hodinu a půl aby se mohli vystřídat a vyměnit kotouček.Po chvíli jízdy mi ale najednou začla svědit kundička a bradavky a začala jsem nebezpečně vlhnout. Co s tím asi udělám jsem si řekla a pořádně jsem si prohlédla kabinu,jaký skýtá prostor pro milování.Usoudila jsem,že to zkusím.Tomáše, kterého jsem měla po pravé ruce jsem pohladila po ocase, rozepla mu kahoty a ocas mu vyndala a pomalu honila.
Martinovi jsem na něho také sáhla a s otázkou jestli mohu ,jsem mu ho také vyndala z kalhot. Martinovi asi došlo co chci provádět a popojel se sedačkou co nejvíce dozadu.Klekla jsem si na sedačku a vzala si Martinův již tvrdý ocas do pusy a začala mu ho pomalu kouřit. Jak jsem se zvedla,tak na Tomáše vyjel z krátké szukně můj zadeček s holou kundou a on nelenil a už mi ji prsty projížděl a pěkně mi mačkal poštěváčka.Začala jsem u toho téci jak povodeň. Tomáš nechal dva prsty v kundě a přidal se jazykem. To bylo neskutečně krásné.Teď jsem mohla i chvílemi u toho pořádně řvát, protože to tady nikomu nevadilo.Martinův čurák mi krásně v pomalých tazích narážel na mandle a při zasouvání jsem si mohla vždy pořádně zařvat když mě Tomáš zezedu prstil a lízal.Přidal k tomu i lízání prdelky a to jsem byla v sedmém nebi.Když mi strčil jeden a potom dva prsty do řitního otvoru, tak jsem omdlívala blahem a měla jsem strach, abych Martinovi nekousla do čuráka.Radši jsem mu několikrát zmáčkla pořádně koule až se do mě vystříkal.Ani jsem nepozorovala ,že by měl méně semene než předtím.Měla jsem také dělat ho všechno spolykat.Tomáš nepřestával s lízáním,ale já už jsem chtěla zase cítit čuráka v kundě.
Tak jsem mu řekla ať si sedne,já mu sedla na klín zády k němu,narazila se na jeho tyč,on mě pěkně držel za kozy a už jsme rozjeli mrdačku.Lítala jsem na něm jak divá,chvílemi mě ještě Martim štípnul do levé kozy a já jsem při tom střídala různé polohy v předklonu až na palubní desku,v záklonu na Tomáše .Z kundy mi teklo plno šťávy a oba jsme s Tomášem vzdychali blahem.Najednou mě projelo celým tělem známé mrazení a už jsem začínala při každém přírazu více křičet.Cítila jsem,že za chvíli budu a můj hodně hlasitý projev nenechal nikoho na pochybách. Předklonila jsem se na palubku a se slovy“pořádně a prudce mě mrdej ať pořádně stříkáš“jsem Tomáše ještě více provokovala. Jak jsem byla ohnutá tak jsem najednou cítila,jak mě Martin chytnul za kozu a pořádně mě zmáčknul již tak zduřenou bradavku až jsem vykřikla a zároveň vystříkla z kundy velké množství šťávy.Ale to už taky mě Tomáš plnil svým semenem.Stáhla jsem nohy k sobě abych si vychutnala ten krásný pocit mít v sobě sevřeného takového krásného čuráka. Když ze mne vyjel,tak jsme si pořádně sedli a odpočívali. Najednou cítím na každém stehně jednu ruku a jak se mi nohy samy roztahují. Podívala jsem se po obou a úsměv v jejích tvářích byl důkazem spokojenosti a že ještě není všemu konec.
Toho mínění jsem byla také a abych jim to potvrdila,tak jsem jim šláhla po ocasech a za chvíli byli oba jak tyče.Pomalu jsem jim je honila až začali jeden po druhém stříkat. Musela jsem opatrně abych vše stačila spolykat. Měli oba výbornou chuť a bylo by škoda kdyby přišlo nazmar.
A tak nám cesta rychle ubíhala a za chvilku se kluci museli vystřídat v řízení. Zastavili jsme u nějaké benzinky na parkovišti a Martin povídá,že se tady trochu najíme a půjdem se osprchovat,že to tady zná,že mají super sprchy.Mne pohlídají aby mě někdo neukradl. Tak jsme pojedli,prošli o čistou sprch , Tomáš usedl za volant a pokračovali jsme vstříc dalším kilometrům a sexuálním zážitkům. Ty jsem měla na starosti já,protože oba kluci mě tak rozdělali,že jsem úplně ztratila nad sebou kontrolu co se týče sexu a mohla bych šukat a kouřit v jednom kuse. Jsem zvědavá ,jak to kluci dlouho vydrží. Zatím se drží a moje silně naběhlé pysky,prokrvené do fialova nasvědčují tomu, že ještě zdaleka nebude všem hrátkám konec. Při přestávce jsme udělali takovou dohodu,že ten,který pojede nebude ode mne rozptylován aby nedošlo k nějaké nehodě. Po vystřídání mají každý dost možností a času ukázat co ještě zvládnou a že také budou každý aspoň jednu hodinu spát. Do cíle jsme měli ještě asi osm hodin. Nemusela jsem s ničím spěchat,protože mi tady neměl kdo kam utéci. Martin seděl pohodlně vedle mne po pravé straně a s nataženýma nohama spokojeně odpočíval. Přejela jsem ho pohledem a zjistila,že se mu jeho bole v rozkroku začíná pomalu zvětšovat. Přejela jsem po ní rukou,rozepla kakhoty a vyndala už napůl stojícího čuráka ven. Trochu jsem se nahnula a už mi zajel až po kořen do pusinky.Jen koule mi zůstaly na bradě. Martin zavzdychal,opřel se do sedadla a tiše vzdychal. Já jsem pomalými pohyby kouřila jeho péro a jednou rukou mu masírovala koule. Najednou jsem cítila nějaké mokro na stehně.
Ale protože jsem neměla kalhotky, aby nepřekážely, jak řekl Tomáš,tak mi moje kundí šťáva tekla už po stehně. Svezla jsem se na podlahu kabiny, roztáhla trochu nohy a už moje prsty pracovaly v kundičce na plné obrátky. Za chvilku jsem se udělala,ale ještě jsem neměla dost. Martinův čurák pořád pěkně stál a držel se ještě daleko od výstřiku, tak mi nezbylo nic jiného než si to v této poloze udělat ještě jednou sama. Když jsem tak projížděla zduřelými pysky, tak jsem také zabloudila až k dírce do prdelky. Několikrát jsem ji pohladila a strčila si jeden prst dovnitř. Celým tělem mi projelo krásné brnění,tak jsem tam přidala ještě druhý. Protože jsem měla hodně šťávy z kundičky,tak to šlo jak lubrikačním gelem. Jenže s prsty jsem nebyla spokojena,tak jsem vstala,nasedla zády k Martinovi a nejdříve jsem si mu nasedla na čuráka kundou. Několikrát jsem přirazila,ale potom jsem se zvedla,vzala jeho ocas do ruky a nasměrovala ho do prdelky. Trochu více jsem přitlačila a už jsem cítila ten krásný pocit,jak čurák pomalu vjíždí do moji prdelky.
Pomalu jsem si při tom mačkala poštěváčka a jednu kozu s naběhlou bradavkou.Tak velké bradavky jsem snad ještě neměla,vyrostly asi do délky dva a půl cm. Druhou už mi mnul Martin mačkal při tom pořádně kozu. Začala jsem slastí pořádně křičet a hlavně aby mi mrdal moji prdel a nepřestával. Martin měl ocas trochu slabší,ale zase asi o tři cm delší než Tomáš, tak tam krásně klouzal.Kdyz přirazil a vjel mi tam až po koule, tam jsem zařvala štěstím jak lvice. Byla to krásná,zničující jízda. Kozy s bradavkami jsem měla v jednom ohni,kundu s poštěváčkem naběhlé a vybarvené do fialova jak čuráčí žalud a prdelka,ta si přicházela na své. Za chvilku mě začlo z kundy stříkat a já měla plnou ruku šťávy a také Martin mi začal prdel plnit jeho semenem. Stáhla jsem všechny spodní svaly aby ze mne nic neuteklo a nevyklouzlo, opřela se o Martina, který mi oběma rukama držel kozy a slastně odpočívala.
A už jsem přemýšlela jaké to bude s Tomášem až mi tam vrazí ten jeho silný klacek .Doufám,že se mi prdelka na něj roztáhne aby tam vklouzl. Čas ubíhal a přišlo další střídání. Na parkovišti jsme se trochu opláchli abychom nebyli ulepeni od našich šťáv pokračovali v další cestě. Teď jsem měla na starosti Tomáše s jeho silným čurákem. Tak jsem mu ho také nejdříve vykouřila,jednou jsem se u toho udělala a povídám mu:“Teď mě taky ošukáš prdelku,ale musíš být opatrný,protože s tím Tvým tlustým klackem to asi bude bolet“. Slíbil,že bude a pomalu jsme se dali do přípravy.Svěrač byl ještě trochu uvolněný po Martinovi, ale ještě ho musel trochu roztáhnout prsty. Když se mu tam podařily bez problému zastrčit tři,taktem povídala,ať to zkusí. Nasadil žaluda na kraj otvoru a pomalu začal tlačit. Žalud jen pomalu roztahoval prdelku, ale za chvilku se dostal do ní celý a začal pomalu pronikat dál.
Mým tělem se rozlévala nepopsatelná slast. Rvala jsem si jednu bradavku,poštěváčka jsem myslela,že si utrhnu a tekla silným proudem. Když do mne začal Tomáš stříkat,tak se ten pocit nenechá vůbec popsat.To bylo něco nádherného,nevím kde se v něm vzalo ještě tolik semene a pod takovým tlakem jak šlo ven. Bylo to zkrátka super.Oba byli výborní mrdouni s dlouhou výdrží. A tak jsme dorazili až do cíle naší cesty,vyložili náklad . Zpáteční náklad jsme měli nakládat až za dva dny. Tak jsme se vrhli k teplému moři a rozpálenému písku. Počasí bylo nádherné a slibovalo ještě hodně sexuálních hrátek. Chvíli jsme se váleli u moře,potom jsme si šli prohlédnout město a začali přemýšlet,kam zajedem na noc aby nás nikdo neotravoval. Po ujetí několika kilometrů jsme našli takovou planinku,kam nebylo moc vidět a pod sebou jsme měli tichou malou zátoku. Tam jsme se uvelebili. Bylo to tam výborné. Chodili jsme nazí do moře,nikde ani živáčka, váleli jsme se v písku a opalovali.Kluci už byli celí tmaví,ale já jsem měla co dohánět. Tady jsem se mohla opálit po celém těle i svoji krásnou kundičku.
Po obědě jsme leželi na pláži na dekách, já mezi rukama. Jak jsem tak rozhodila ruce, tak jsem měla v každé najednou jednoho čuráka,kteří už byli připraveni k akci. Trochu jsem je ještě pohonila,na střídačku pokouřila a povídám klukům, co by tomu řekli,kdyby mě ošukali oba najednou, že chci mít v sobě oba ocasy současně.A oni, že jsou prokaždou srandu a tak že se půjde na to.Tak mě nejdříve pěkně rozdělali, rozradovali abych měla uvolněný svěrač,přelízli kundu, promačkali řádně kozy a bradavky a když jsem zase už sténala blahem a tekla jak stará plechovka,tak se do mě dali.Martin,že mi ošuká kundičku a Tomášovi se narazím na ocas prdelkou.Tomáš si lehnul na záda a jeho hrozivý tlustý čurák trčel vzhůru jak telegrafní sloup.Pomalu jsem nasedávala na jeho nástroj,který začal do mne pomalu pronikat.Už nyní jsem řvala slastí a to ještě jsem čekala druhého do kundy. Několikrát jsem se na něm zhoupla aby tam zajel až po kořen a Martin už byl připraven zajet do mé svatyně. Zajel až na doraz a oba mě začali pomalými tahy mrdat. Držela jsem si kozy,bradavky jsem měla celé fialové, a řvala jsem úžasným pocitem blaha. To mrdání nebralo konce a já jsem byla hotová snad každých pět minut. Po několika dlouhých minutách začali kluci chroptět a už jsem věděla,že to na ně jde. Začali také divočejší jízdu a to byla úplná balada. Ani nevím, co jsem u toho vše vyváděla,řvala,tekla,stříkala kundí šťávu a snad jsem i omdlévala. Když oba začali do mne stříkat své semeno,to se nedá vůbec popsat jaký to byl pocit. To se musí zažít.Držela jsem v sobě jejich ocasy ještě dobu abych si to vše pořádně vychutnala. Takovou mrdačku jsem ještě nezažila a kdoví jestli ještě zažiji.Všichni jsme byli velice spokojeni a shodli se na tom,že to byl super výlet. No a aby toho nebylo málo,tak jsme si to ještě zopakovali v obráceném pořadí. Všem se nám to moc líbilo a byli jsme velmi spokojeni.

Druhý den jsme jeli naložit a připravili se na cestu domů. Kluci museli ještě přikoupit jeden velký barel na vodu, abychom měli po cestě na osobní hygienu. Odpoledne jsme vyrazili domů a cesta proběhla přesně tak,jako když jsme jeli do Španělska. Ani nevím, kolikrát jsem byla za ty dva dny ošukána, kolikrát mi zmrdali prdelku, kolikrát jsem jim vykouřila čuráky, ale bylo to krásné a nezapomenutelné. A ten Tomáš měl pravdu,že spodní prádlo by jen překáželo. Ani jsem ho za celou dobu neměla na sobě.

Když jsme se loučili, tak mi kluci slíbili, že když budu zase někdy s nimi chtít jet,tak že mám zavolat. Takovou cestu ještě nikdy nezažili a budou se těšit na opáčko. 

zdroj vlastní