KOUPIT ZDE

Red Devil je neuvěřitelně silný nový poppers s velmi zvláštním obsahem a jedinečným designem, který je k dispozici pouze za naši mimořádnou cenu. 

Vyroben z nejsilnějšího isopentylnitritu.

Red Devil zaručuje skvělé pocity pro vaše sólové hraní nebo s přáteli.

Tento poppers je součástí nejsilnějších nitritů, které jsou k dispozici, prodává se výhradně zde a je perfektní při použití s velkými hračkami nebo obrovskými nástroji, stejně jako při sólových setkáních a následném čištění kožených slingů. 

Poppers má nejen skvělý a elegantní design, ale skleněný materiál je také mnohem silnější než normální poppers pro větší bezpečnost.

Pro všechny vaše potřeby poppers a pro nalezení nejlepších cen a nejnovější a nejexkluzivnější prémiové lahve důvěřujte našemu prodejci!

Poznámka: naše prémiové poppery Red Devil a Black Skull nikde jinde nenajdete, takže je zde získejte za naši cenu do vyprodání zásob - speciální edice do Vánoc 2020 - kupte radost ve skleněném prožitku okamžiku.

BLACK SKULL je isopropyl potom. 

Ještě jednou zásadní rozdíl - RED devil = mimořádně dlouhý účinek - BLACK skull - mimořádně silný nástup čistícího účinku - FIST POPPERS 

Přichází nová éra mimořádně silných poppers v exklusivním balení. Dlouhý účinek nebo silný nástup při čištění kožených slingů na silikonových gelech?

Ještě jednou zásadní rozdíl - RED devil = mimořádně dlouhý účinek - BLACK skull - mimořádně silný nástup čistícího účinku - FIST POPPERS 

PŘEDOBJEDNÁVKA ZDE